Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 19 z celkem 19 článků.

Obě derby vítězně pro ústecké ženy

Dalších pět bodů z víkendu připsaly do tabulky ústecké ženy. V sobotu zvládly otočit nepříznivý vývoj skóre a porazit rivalky z Litvínova. V neděli dokázaly navázat výhrou proti Chomutovu, přes dramatický závěr ale utkání došlo až do prodloužení. V tabulce se tak posunuly na devátou pozici.

Další tři body přivezly ženy ze severu

Covidové období si ukousává z týmů napříč ligou a tento víkend nebyl nikde výjimkou. Osudné se to v sobotu stalo TJ Turnov, který dorazil na zápas s devíti hráčkami na soupisce. Ženy Ústí dokázaly okleštěné sestavy Turnova využít a domů se vracely s vysokou výhrou 0:11. Naopak vypjatý zápas v Liberci neskončil pro Ústí příliš šťastně. Na Hale míčových sportů ženy po srdnatém boji nestačily na první tým tabulky 7:3.

Ženy slaví vysokou výhru nad Českou Lípou

V nedělní podvečer v azylu krupské haly sehrály ženy další utkání 1. ligy, tentokrát s rivalem z České Lípy. Oproti minulému vzájemnému utkání tentokrát odpustily drama a s přehledem zvítězily 8:0.

Předvánoční atmosféra na hřišti ženám body nepřinesla

Na poslední zápasy roku 2021 vyrazily ženy o víkendu na Vinohrady a do Kutné Hory. Proti SKV sehrály dobře první třetinu, poté ale začal úřadovat soupeř, který se radoval z výhry 8:2. V Kutné Hoře prohrávaly již od třetí minuty, dvakrát dokázaly stav srovnat, ale v poslední třetině obdržely pět branek a nakonec prohrály poměrem 11:7.

“Jdeme po malých krůčkách dopředu,” hodnotí průběžně sezonu Klára Mečířová

Návrat do soutěžního procesu po roční pauze byl pro ženy náročný. Na začátku sezony se jim příliš výsledkově nedařilo a trápilo je především málo vstřelených branek. Práci při rozvíjení dovedností jim překazil i koronavirus, kvůli kterému musely odkládat utkání. Přesto se ale dokázaly výsledkově zvednout, aktuálně jim patří desátá příčka. Průběh sezony hodnotí opora týmu Klára Mečířová.

Ženy z víkendu stoprocentní

Po dlouhé pauze způsobené covidovou izolací se o uplynulém víkendu na domácím hřišti představily ženy. V sobotu je čekal favorit z Plzně, kterého ale dokázaly překvapit a zvítězily 7:5. V neděli navázaly vítězstvím proti Texas Longhorns.

Ženy zvítězily v České Lípě

V neděli vyrazily ženy do České Lípy, kde se střetly proti tamnímu FBC. Cíl byl jasný - zvítězit a přivézt tři body. Vstup do utkání se ženám vydařil, soupeř poté dokázal srovnat a odskočit, v závěrečné třetině ale Ústí otočilo výsledek zpět na svou stranu a zvítězilo 8:7.