Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 86 článků.

Ústí půjde do playoff z druhého místa, s Gullivery si poradilo 6:2

Tři kola před koncem základní části si Ústí zajistilo druhé místo tabulky, díky čemu může vybírat soupeře do čtvrtfinále ze tří týmů. V Brně se výhra jako vždy nerodila lehce. Ve třetí třetině se však ústeckému týmu povedlo odskočit a vedení udržet. V zápase si pět bodů připsal Vladimír Trčka.

Vyrovnaný zápas zvrátilo Kladno v poslední třetině, Ústí doma prohrálo 4:5

Ústí se těžce dostávalo do šancí přes kladenský blok. Kladnu se povedlo vstřelit dvě branky z náhozu, z těchto branek těžili až do 43. minuty, kdy přidali ve dvou minutách dva góly. Ústí jako polito živou vodou ještě srovnalo díky třem brankám ve třech minutách. Nakonec rozhodl jeden odskok kladenského útočníka v 57. minutě.

Předposlední domácí představení odehraje Ústí s Kladnem

Florbal Ústí si poradilo s Českými Budějovicemi a je čtyři kola před ukončením základní části s náskokem osmi bodů na druhém místě tabulky. Kladno táhne sérii tří výher v řadě a rádo by si zajistilo místo v playoff. První vzájemné utkání vyhrálo Ústí na palubovce Kladna 1:4.

Po 2 letech se vrací Jakub Krupica!

Jakub Krupica se vrací po 2 letech! Nepříjemné zranění kolene zastavilo Kubovu kariéru, kterou minulý víkend úspěšně restartoval v utkání proti TROOPERS.