Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 86 článků.

Druhé místo zůstává na severu! Florbal Ústí přetlačilo Hattrick 8:5

Šlágr kola o druhé místo tabulky zvládlo lépe Ústí. Vstup do utkání ale patřil domácím. Brno vyhrálo první třetinu 3:1, ale vedení neudrželo příliš dlouho. Ústí přežilo enormní tlak soupeře v druhé třetině a ve třetí třetině v souboji taktik zvítězil právě ústecký tým. Skóre upravily dvě branky do prázdné.

Brnu máme co vracet, hlásá ústecký brankář Dominik Hrabě

Florbal Ústí se dnes 8.1. vydá na venkovní výjezd do Brna, kde se utká se třetím týmem soutěže Hattrickem Brno. Před utkání jsme vyzpovídali ústeckého brankáře Dominika Hraběte. Jak si užil svátky, co očekává od nedělní zápasu a jaké vyhlídky má k playoff, to vše nám prozradil v rozhovoru.

Bitva kola! Druhé Ústí přivítá čtvrté Bulldogs Brno

Konec roku 2022 přinese bitvu o druhou pozici. Tu budou hájit hráči v ústeckých barvách, naopak přiblížit se jim budou chtít Buldoci z Brna. Ústí drží šňůru čtyř výher v řadě, Bulldogs před dvěma týdny ztratili s Gullivers. Střet těchto celků je naplánován na sobotu 17.12. od 18:30 na SH Sluneta.

Ústí opět nadělovalo, Startu dalo k Vánocům čtrnáct gólů.

Ústí po dvacetibrankovém zápase s Letkou nabídlo fanouškům další brankové hody, tentokrát v utkání se Startem padlo 21 branek. Florbal Ústí skvěle zvládlo začátek utkání, kdy vyhrálo první třetinu 7:0. Zápas poté ukontrolovalo do vítězného konce. Šest bodů zapsal Jan Peška.

Ústí vyráží do Prahy, zápas se Startem začne již ve 14:00

V rámci 18. kola 1. ligy mužů čeká ústecké muže zápas se dvanáctým týmem tabulky Startem98. Pražský tým donedávna držel sérii pěti proher v řadě, v minulém kole porazil Aligators Klobouky. Ústí naopak tři kola v řadě neprohrálo a stále se drží na druhém místě tabulky za pvními Butchis.