Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 86 článků.

Ústí bere se Znojmem dva body, v prodloužení rozhodl Trčka

Florbal Ústí si v domácím prostředí zatím nevede, jak je zvykem. Ani zápas se Znojmem nebyl ukázkou dominance, ba naopak v určitých fázích zápasu tahalo Ústí za kratší konec. Florbal Ústí celý zápas vedlo, ve třetí třetině však vedení ztratilo. Ve hře bez brankáře srovnal Pšenička, v prodloužení rozhodl Trčka.

Ústí vyzve v druhém zápase tohoto týdne Znojmo

Ústí prohrálo ve čtvrtek s Butchis a dnes je čeká další těžká prověrka v podobě Znojma. Aby ústecký tým zůstal na druhém místě, potřebuje nutně vyhrál za tři body. Znojmo je na sedmé pozici, naposledy porazili Klobouky 8:6. První zápas vyhrálo Ústí jednoznačně 7:2

A opět k Brnu! Ústí čeká utkání proti posledním Aligátorům.

Už třinácté kolo čeká ústecké florbalisty. Ti si z odehraných 12 zápasů připsali 25 bodů a stále jim náleží druhé místo tabulky. Nováček z Klobouk u Brna zahřívá poslední čtrnácté místo. Ústí se však na nováčka ligy musí náležitě připravit, Aligátoři umí obrat o body každého.