Sestava
» Elévové «






Pečenka David

Hlavní tým: Elévové
Post: Univerzál
Číslo: 0
Ročník: 2011
Hraje od sezony: 2018/2019




ZPĚT na sestavu

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SCS Sluneta
24.10.2020 20:00-22:00
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
28.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Ženy A
24.10.: X3M Arena Barrandov
17:00-19:00

Muži B
24.10.: SCS Sluneta
14:00-16:00

Mladší žáci
24.10.: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Starší žákyně
24.10.: Česká Lípa
Přípravka
24.10.: Podbořany
Junioři
24.10.: SCS Sluneta
Mladší žáci
25.10.: Vojanova Děčín
Muži C
25.10.: Postoloprty
Mladší žáci
25.10.: Gym. Jateční
Dorost B
25.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
25.10.: SH ZŠ Nehvizdy
17:00-19:00

Dorost
25.10.: SCS Sluneta
Junioři
25.10.: SCS Sluneta

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub