Hráčské kategorie
» 2019-2020 «

Muži: ročník 2000 a starší
týmy:
Muži A - 1. liga mužů
Muži B - Divize - skupina A
Muži C - Regionální liga mužů - skupina 2

Veteráni: ročník 1985 a starší
týmy:
Veteráni - Liga veteránů - možnost postupu na MČR

Junioři: ročník 2001 - 2002
týmy:
Junioři - KB liga juniorů

Dorost: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorost - 1. liga dorostenců - skupina A - možnost postupu na MČR
Dorost B - 2. liga dorostenců - skupina 2

Starší žáci: ročník 2005 - 2006
týmy:
Starší žáci - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR
(systém výkonnostních košů)
Starší žáci B - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(systém výkonnostních košů)

Mladší žáci: ročník 2007 - 2008
týmy:
Mladší žáci - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)
Mladší žáci - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)

Elévové: ročník 2009 - 2010
týmy:
Elévové - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Elévové - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Přípravka: ročník 2011 - 2014
týmy:
Přípravka - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Přípravka - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Ženy A: ročník 2001 - 2002
týmy:
Ženy A - 1. liga žen

Ženy B: ročník 2000 a starší
týmy:
Ženy B - 2. liga žen - skupina 2

Dorostenky: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorostenky - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR

Žákyně: ročník 2005 - 2008
týmy:
Starší žákyně - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Elévky: ročník 2009 - 2014
týmy:
Elévky - Liga elévek - skupina 2


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub