Hráčské kategorie
» 2019-2020 «

Muži: ročník 2000 a starší
týmy:
Muži A - 1. liga mužů
Muži B - Divize - skupina A
Muži C - Regionální liga mužů - skupina 2

Veteráni: ročník 1985 a starší
týmy:
Veteráni - Liga veteránů - možnost postupu na MČR

Junioři: ročník 2001 - 2002
týmy:
Junioři - KB liga juniorů

Dorost: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorost - 1. liga dorostenců - skupina A - možnost postupu na MČR
Dorost B - 2. liga dorostenců - skupina 2

Starší žáci: ročník 2005 - 2006
týmy:
Starší žáci - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR
(systém výkonnostních košů)
Starší žáci B - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(systém výkonnostních košů)

Mladší žáci: ročník 2007 - 2008
týmy:
Mladší žáci - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)
Mladší žáci - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)

Elévové: ročník 2009 - 2010
týmy:
Elévové - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Elévové - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Přípravka: ročník 2011 - 2014
týmy:
Přípravka - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Přípravka - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Ženy A: ročník 2001 - 2002
týmy:
Ženy A - 1. liga žen

Ženy B: ročník 2000 a starší
týmy:
Ženy B - 2. liga žen - skupina 2

Dorostenky: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorostenky - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR

Žákyně: ročník 2005 - 2008
týmy:
Starší žákyně - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Elévky: ročník 2009 - 2014
týmy:
Elévky - Liga elévek - skupina 2


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Č. Budějovice
SCS Sluneta
28.9.2020 14:00-16:00

Další týmy
Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30

Muži B
27.9.: Městská SH Chomutov
11:00-13:00

Ženy A
27.9.: SH Krupka
15:30-17:30

Dorost B
27.9.: Jirkov
0:00-0:00

Junioři
27.9.: SCS Sluneta
13:15-15:15

Starší žáci B
27.9.: Bílina
13:00-18:00

Veteráni
27.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Starší žáci A
28.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec

 



 
Dnes má svátek Jaromír
Zítra má svátek Zlata

Včera slavil(a) narozeniny
Zeman Matěj
Dnes slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela
Zítra slaví narozeniny
Srsen Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Pošíková Petra
Veselá Veronika
Zeman Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Štolbová Vendula
Tůma Jan