Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 9. kolo - SH ZŠ Kunratice

VS
Datum: 23.10.2021 (18:30 - 20:30)
Místo konání: SH ZŠ Kunratice
Soupeři: FBC Start98


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 7. kolo - Děčín (SCS Sluneta)

VS
Datum: 23.10.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 1. kolo - FBC Česká Lípa (SC Sluneta)

VS
Datum: 23.10.2021 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Česká Lípa


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 16. kolo - MSH Teplice

Datum: 23.10.2021
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 1. kolo - FbÚ red - SH Velebudice

Datum: 23.10.2021
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 1. kolo - FbÚ white - SH Velebudice

Datum: 23.10.2021
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 1. kolo - SH SOUŠ ROUDNICE

Datum: 24.10.2021
Místo konání: SH SOUŠ ROUDNICE
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 2. kolo - SH Krupka

Datum: 24.10.2021
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - FbÚ red - Velebudice

Datum: 24.10.2021
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


Poznámka:
POZOR: Změna termínu a haly


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 7. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 24.10.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři: FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 10. kolo - SH Petrovice u Karviné

VS
Datum: 28.10.2021 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH Petrovice u Karviné
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 11. kolo - Torpédo Havířov

VS
Datum: 29.10.2021 (19:00 - 21:00)
Místo konání: Havířov
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


Poznámka:
Změna termínu a pořadatelství


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 2. kolo - koše

Datum: 30.10.2021
Místo konání: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 2. kolo - koše

Datum: 30.10.2021
Místo konání: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 2. kolo - FbÚ red - SH Kadaň

Datum: 30.10.2021
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 2. kolo - FbÚ white - SH Kadaň

Datum: 30.10.2021
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 8. kolo - Sparta Praha (SCS Sluneta)

Datum: 30.10.2021 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 2. kolo - Florbal Ústí (SCS Sluneta)

Datum: 30.10.2021 (09:00 - 13:25)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 9. kolo - Nové Strašecí (SH Krupka)

Datum: 31.10.2021
Místo konání: SH Krupka
Soupeři: TJ Sokol Nové Strašecí


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 12. kolo - MSH Havířov

VS
Datum: 6.11.2021 (18:00 - 20:00)
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: TJ Slovan Havířov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 8. kolo - Chomutov B (SH Krupka)

VS
Datum: 6.11.2021 (18:30 - 20:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři: Florbal Chomutov B


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 3. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary

VS
Datum: 6.11.2021
Místo konání: Karlovy Vary
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 17. kolo - HMS Karlovy Vary

Datum: 6.11.2021
Místo konání: HMS Karlovy Vary
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - FbÚ red - Gym Jateční, Č.Lípa, Liberec, Krupka, Litvínov, Turnov

Datum: 6.11.2021
Místo konání: Gym Jateční, Č.Lípa, Liberec, Krupka, Litvínov, Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - FbÚ white (Gym Jateční)

Datum: 6.11.2021 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 2. kolo - FbÚ red - SH Podbořany

Datum: 6.11.2021
Místo konání: SH Podbořany
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 2. kolo - FbÚ white - SH Podbořany

Datum: 6.11.2021
Místo konání: SH Podbořany
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 2. kolo - MSH Louny

Datum: 7.11.2021
Místo konání: MSH Louny
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo - Florbal Chomutov

VS
Datum: 7.11.2021 (11:00 - 13:00)
Místo konání: SH Březenecká Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 3. kolo - MSH Chomutov

Datum: 7.11.2021
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 2. kolo - SH Velebudice

Datum: 7.11.2021
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5. kolo - FBC DOŠWICH MILEVSKO (SC Sluneta)

VS
Datum: 13.11.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Došwich Milevsko


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 3. kolo - koše

Datum: 13.11.2021
Místo konání: Gym Jateční, Lovosice, Kadaň, Liberec, Louny
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 3. kolo - koše (Gym Jateční)

Datum: 13.11.2021 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 3. kolo - FbÚ red - ZŠ Vojanova Děčín

Datum: 13.11.2021
Místo konání: ZŠ Vojanova Děčín
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 3. kolo - FbÚ white - ZŠ Dr.M Tyrše Děčín

Datum: 13.11.2021
Místo konání: ZŠ Dr.M Tyrše Děčín
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 10. kolo - SH Týn nad Vltavou

Datum: 13.11.2021
Místo konání: SH Týn nad Vltavou
Soupeři: Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 13. kolo - Letka (SCS Sluneta)

VS
Datum: 14.11.2021 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBC Letka Toman Finance Group


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 9. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 14.11.2021 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBC DDM Kadaň


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - FBC Štíři Č. Budějovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 14.11.2021 (10:30 - 12:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Štíři České Budějovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 11. kolo - SH TJ Spartak Soběslav

Datum: 14.11.2021
Místo konání: SH TJ Spartak Soběslav
Soupeři: Banes Florbal Soběslav


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 3. kolo - SH Velebudice

Datum: 14.11.2021
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 14. kolo - SH TJ Znojmo

VS
Datum: 17.11.2021 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH TJ Znojmo
Soupeři: TJ Znojmo LAUFEN CZ


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - Florbal Chomutov

VS
Datum: 17.11.2021
Místo konání: Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 4. kolo - Kadaň

Datum: 17.11.2021
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15. kolo - Chomutov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 20.11.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10. kolo - Sokol Rudná (SCS Sluneta)

VS
Datum: 20.11.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Sokol Rudná


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo - FbC Plzeň

VS
Datum: 20.11.2021
Místo konání: Plzeň
Soupeři: Floorball Club Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 18. kolo - HMS Karlovy Vary

Datum: 20.11.2021
Místo konání: HMS Karlovy Vary
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 3. kolo - FbÚ red (Gym Jateční)

Datum: 20.11.2021 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 3. kolo - FbÚ white - Gym Jateční, Děčín, Liberec, Teplice, Podbořany, Štětí

Datum: 20.11.2021
Místo konání: Gym Jateční, Děčín, Liberec, Teplice, Podbořany, Štětí
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 3. kolo - FbÚ red - MSH Chomutov

Datum: 20.11.2021
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 3. kolo - FbÚ white - MSH Chomutov

Datum: 20.11.2021
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 3. kolo - SH Přívozní Lovosice

Datum: 20.11.2021
Místo konání: SH Přívozní Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 3. kolo - Florbal Ústí C (Gym Jateční)

Datum: 21.11.2021 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 9. kolo - FBŠ SLAVIA Plzeň

VS
Datum: 21.11.2021
Místo konání: Plzeň
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub