Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 6 .kolo - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

VS
Datum: 3.10.2020 (18:30 - 20:30)
Místo konání: VUT CESA Brno 1
Soupeři: EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - koše Red (FBC Liberec black)

Datum: 3.10.2020
Místo konání: Liberec
Soupeři:


Hlášenka
Muži A - 3 .kolo - Florbal Torpedo Havířov

VS
Datum: 4.10.2020 (16:00 - 18:00)
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 4 .kolo - FBC DDM Kati Kadaň (SH Krupka)

Datum: 4.10.2020 (19:00 - 21:00)
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 1 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L B)

Datum: 4.10.2020
Místo konání: SH SOUŠ ROUDNICE
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 2 .kolo (SH Krupka)

Datum: 4.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - přebor (Gym. Jateční)

Datum: 4.10.2020
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Hlášenka
Muži A - 7 .kolo - TJ Slovan Havířov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 10.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: TJ Slovan Havířov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 5 .kolo - TJ Sokol Nové Strašecí (SCS Sluneta)

Datum: 10.10.2020 (13:30 - 15:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 5 .kolo - Sokol Rudná

Datum: 11.10.2020 (17:30 - 19:30)
Místo konání: SH ZŠ Rudná
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 2 .kolo (DDM Stod - Pohodový 100D)

Datum: 11.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Stod
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - koše White (Česká Lípa)

Datum: 11.10.2020
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
Ženy A - 6 .kolo - BLACK ANGELS (SCS Sluneta)

Datum: 11.10.2020 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 6 .kolo - Florbal Teplice

Datum: 17.10.2020 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 2. kolo - koše

Datum: 17.10.2020
Místo konání: Chomutov,Teplice,Kadaň, Jirkov,Turnov,Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 1 .kolo (Florbal Chomutov Domeček)

Datum: 17.10.2020
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Dorostenky - 4 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 17.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 8 .kolo - FBC Letka Toman Finance Group

VS
Datum: 18.10.2020 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SH Sareza Ostrava
Soupeři: FBC Letka Toman Finance Group


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 2 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 18.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 9 .kolo - Z.F.K. Petrovice (SCS Sluneta)

VS
Datum: 24.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 7 .kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B (SCS Sluneta)

Datum: 24.10.2020 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - koše Red

Datum: 24.10.2020
Místo konání: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Soupeři:


Přípravka - 4 .kolo (Mocní Tuleni Podbořany)

Datum: 24.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Podbořany
Soupeři:


Hlášenka
Ženy A - 7 .kolo - ACEMA Sparta Praha UNYP

Datum: 24.10.2020 (16:00 - 18:00)
Místo konání: X3M Arena Barrandov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 2 .kolo (FBC Česká Lípa blue)

Datum: 24.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
Muži C - 2 .kolo (FbK Prty Postoloprty)

Datum: 25.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Postoloprty
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 3 .kolo koše (Sluneta)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 2 .kolo (SCS Sluneta)

Datum: 25.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2 .kolo - koše White (Gym. Jateční)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 4. kolo - přebor (Děčín)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: Vojanova Děčín
Soupeři:


Hlášenka
Ženy A - 8 .kolo - Prague Tigers Nehvizdy

Datum: 25.10.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SH ZŠ Nehvizdy
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 10 .kolo - Bulldogs Brno

VS
Datum: 28.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: MSH Vodova Brno
Soupeři: Bulldogs Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
3.10.2020 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
4.10.2020 16:00-18:00

Další týmy
Mladší žáci
3.10.: Liberec
Dorost
4.10.: SH Krupka
0:00-0:00

Muži B
4.10.: SH Kadaň
19:00-21:00

Muži C
4.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
4.10.: Gym. Jateční

 



 
Dnes má svátek Michal
Zítra má svátek Jeroným

Včera slavil(a) narozeniny
Duda Jan
Zítra slaví narozeniny
Prousek David
Šímová Veronika