Program na víkend
» Elévové «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Elévové - 6 .kolo (ASK Lovosice - LFP Grey)

Datum: 16.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 7 .kolo (1. FBC DDM Děčín IV Blue)

Datum: 16.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Děčín
Soupeři:


Elévové - 7 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 30.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Elévové - 8 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 13.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Elévové - 9 .kolo (Florbal Jirkov)

Datum: 27.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Jirkov
Soupeři:


Elévové - 9 .kolo (Mocní Tuleni Podbořany yellow)

Datum: 28.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Podbořany
Soupeři:


Elévové - 10 .kolo (ASK Lovosice - LFP White)

Datum: 10.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 10 .kolo (SK Štětí)

Datum: 25.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Štětí
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina