Program na víkend
» Elévové «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Elévové - 2 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 31.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Elévové - 3 .kolo (ASK Lovosice - LFP Black)

Datum: 14.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 3 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 14.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Elévové - 4 .kolo (DDM Rozmarýn Litoměřice)

Datum: 28.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litoměřice
Soupeři:


Elévové - 4 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 28.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Elévové - 5 .kolo (Florbal Chomutov Čertíci)

Datum: 12.12.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Elévové - 6 .kolo (ASK Lovosice - LFP Grey)

Datum: 16.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 7 .kolo (1. FBC DDM Děčín IV Blue)

Datum: 16.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Děčín
Soupeři:


Elévové - 7 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 30.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Elévové - 8 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 13.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Elévové - 9 .kolo (Florbal Jirkov)

Datum: 27.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Jirkov
Soupeři:


Elévové - 9 .kolo (Mocní Tuleni Podbořany yellow)

Datum: 28.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Podbořany
Soupeři:


Elévové - 10 .kolo (ASK Lovosice - LFP White)

Datum: 10.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 10 .kolo (SK Štětí)

Datum: 25.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Štětí
Soupeři:



 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Jaroměř
SCS Sluneta
31.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
31.10.: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové
31.10.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Muži C
31.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Veteráni
31.10.: Unihoc Aréna Praha
Dorostenky
1.11.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žáci B
1.11.: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři
1.11.: Tatran

 



 
Dnes má svátek Tadeáš
Zítra má svátek Štěpánka

Dnes slaví narozeniny
Trčka Vladimír st.
Za 3 dny slaví narozeniny
Pittner Michal