Program na víkend
» Junioři «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Junioři - 1. kolo - Kanonýři Kladno

Datum: 24.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 2. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7

Datum: 25.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 3. kolo - PSN Tatran Střešovice

Datum: 1.11.2020
Místo konání: Tatran
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo (CHODOV/Panthers Praha)

Datum: 7.11.2020
Místo konání: CHODOV/Panthers Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5. kolo AC Sparta (Sluneta)

Datum: 8.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - FBC Liberec

Datum: 14.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - Předvýběr.CZ Florbal MB

Datum: 15.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo (Pardubice)

Datum: 21.11.2020
Místo konání: Pardubice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 9. kolo (Brno)

Datum: 22.11.2020
Místo konání: Brno
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 10. kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Datum: 5.12.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 11. kolo - FBC ČPP OSTRAVA

Datum: 6.12.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 12. kolo (Kladno)

Datum: 19.12.2020
Místo konání: Kladno
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 13. kolo (Bohemians)

Datum: 20.12.2020
Místo konání: Bohemians
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 14. kolo Tatran (Sluneta)

Datum: 9.1.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 15. kolo - CHODOV/Panthers Praha

Datum: 16.1.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 16. kolo - (Sparta)

Datum: 17.1.2021
Místo konání: Sparta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 17. kolo (Liberec)

Datum: 30.1.2021
Místo konání: Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 18. kolo (Mladá Boleslav)

Datum: 31.1.2021
Místo konání: Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 19. kolo - SOKOLI Pardubice

Datum: 13.2.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 20. kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Datum: 14.2.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 21. kolo (Vítkovice)

Datum: 20.2.2021
Místo konání: Vítkovice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 22. kolo (Ostrava)

Datum: 21.2.2021
Místo konání: Ostrava
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SCS Sluneta
24.10.2020 20:00-22:00
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
28.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Ženy A
24.10.: X3M Arena Barrandov
17:00-19:00

Muži B
24.10.: SCS Sluneta
14:00-16:00

Mladší žáci
24.10.: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Starší žákyně
24.10.: Česká Lípa
Přípravka
24.10.: Podbořany
Junioři
24.10.: SCS Sluneta
Mladší žáci
25.10.: Vojanova Děčín
Muži C
25.10.: Postoloprty
Mladší žáci
25.10.: Gym. Jateční
Dorost B
25.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
25.10.: SH ZŠ Nehvizdy
17:00-19:00

Dorost
25.10.: SCS Sluneta
Junioři
25.10.: SCS Sluneta

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub