Program na víkend
» Junioři «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Junioři - 1. kolo - FBC Česká Lípa (SC Sluneta)

VS
Datum: 23.10.2021 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Česká Lípa


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 3. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary

VS
Datum: 6.11.2021
Místo konání: Karlovy Vary
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo - Florbal Chomutov

VS
Datum: 7.11.2021 (11:00 - 13:00)
Místo konání: SH Březenecká Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5. kolo - FBC DOŠWICH MILEVSKO (SC Sluneta)

VS
Datum: 13.11.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Došwich Milevsko


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - FBC Štíři Č. Budějovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 14.11.2021 (10:30 - 12:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Štíři České Budějovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - Florbal Chomutov

VS
Datum: 17.11.2021
Místo konání: Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo - FbC Plzeň

VS
Datum: 20.11.2021
Místo konání: Plzeň
Soupeři: Floorball Club Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 9. kolo - FBŠ SLAVIA Plzeň

VS
Datum: 21.11.2021
Místo konání: Plzeň
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 10. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary (SC Sluneta)

VS
Datum: 27.11.2021
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 11. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.12.2021
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: TJ Sokol Královské Vinohrady


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 12. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (SC Sluneta)

VS
Datum: 5.12.2021
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FbŠ Bohemians DDM Praha 7


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 13. kolo - FBC Česká Lípa

VS
Datum: 18.12.2021
Místo konání: Česká Lípa
Soupeři: FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 14. kolo - FBC Česká Lípa (SC Sluneta)

VS
Datum: 19.12.2021
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 15. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary (SC Sluneta)

VS
Datum: 8.1.2022
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 16. kolo - Florbal Chomutov (SC Sluneta)

VS
Datum: 9.1.2022
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 17. kolo - FBC DOŠWICH MILEVSKO

VS
Datum: 22.1.2022
Místo konání: Milevsko
Soupeři: FBC Došwich Milevsko


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 18. kolo - FBC Štíři Č. Budějovice

VS
Datum: 23.1.2022
Místo konání: Č. Budějovice
Soupeři: FBC Štíři České Budějovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 19. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7

VS
Datum: 29.1.2022
Místo konání: Praha
Soupeři: FbŠ Bohemians DDM Praha 7


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 20. kolo - FbC Plzeň (SC Sluneta)

VS
Datum: 12.2.2022
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Floorball Club Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 21. kolo - FBŠ SLAVIA Plzeň (SC Sluneta)

VS
Datum: 13.2.2022
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 23. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady

VS
Datum: 26.2.2022
Místo konání: Praha
Soupeři: TJ Sokol Královské Vinohrady


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 24. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7

VS
Datum: 27.2.2022
Místo konání: Praha
Soupeři: FbŠ Bohemians DDM Praha 7


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub