Program na víkend
» Přípravka «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Přípravka - 4 .kolo (Mocní Tuleni Podbořany)

Datum: 24.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Podbořany
Soupeři:


Hlášenka
Přípravka - 5 .kolo (Florbal Jirkov)

Datum: 7.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Jirkov
Soupeři:


Přípravka - 6 .kolo (Florbal Jirkov)

Datum: 7.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Jirkov
Soupeři:


Přípravka - 9 .kolo (Florbal Chomutov Ďáblíci)

Datum: 21.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Přípravka - 13 .kolo (FBC DDM Kati Kadaň)

Datum: 5.12.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


Přípravka - 14 .kolo (FBC DDM Kati Kadaň)

Datum: 5.12.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


Přípravka - 19 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 19.12.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 20 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 19.12.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 21 .kolo (Florbal Chomutov Domeček)

Datum: 24.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Přípravka - 22 .kolo (Florbal Chomutov Domeček)

Datum: 24.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Přípravka - 27 .kolo (SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK)

Datum: 21.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:


Přípravka - 28 .kolo (SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK)

Datum: 21.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:


Přípravka - 29 .kolo (Florbal Chomutov Čertíci)

Datum: 6.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Přípravka - 33 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 20.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 34 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 20.3.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 39 .kolo (SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW)

Datum: 18.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:


Přípravka - 40 .kolo (SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW)

Datum: 18.4.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Č. Budějovice
SCS Sluneta
28.9.2020 14:00-16:00

Další týmy
Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30

Muži B
27.9.: Městská SH Chomutov
11:00-13:00

Ženy A
27.9.: SH Krupka
15:30-17:30

Dorost B
27.9.: Jirkov
0:00-0:00

Junioři
27.9.: SCS Sluneta
13:15-15:15

Starší žáci B
27.9.: Bílina
13:00-18:00

Veteráni
27.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Starší žáci A
28.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec

 



 
Dnes má svátek Jaromír
Zítra má svátek Zlata

Včera slavil(a) narozeniny
Zeman Matěj
Dnes slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela
Zítra slaví narozeniny
Srsen Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Pošíková Petra
Veselá Veronika
Zeman Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Štolbová Vendula
Tůma Jan