Program na víkend
» Starší žáci A «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci A - 2. kolo - koše

Datum: 30.10.2021
Místo konání: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 3. kolo - koše

Datum: 13.11.2021
Místo konání: Gym Jateční, Lovosice, Kadaň, Liberec, Louny
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 4. kolo - koše (Gym Jateční)

Datum: 28.11.2021 (09:00 - 16:30)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 5. kolo - koše

Datum: 11.12.2021
Místo konání: Děčín, Lovosice, Velebudice, Teplice, Semily
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 6. kolo - koše

Datum: 8.1.2022
Místo konání: Č.Lípa, Jirkov, Podbořany, Litvínov, Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 7. kolo - koše

Datum: 22.1.2022
Místo konání: Č.Lípa, Kadaň, Chomutov, Jablonec, Semily
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 8. kolo - koše

Datum: 5.2.2022
Místo konání: Gym Jateční, Lovosice, Žatec, Liberec, Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 9. kolo - koše (Gym Jateční)

Datum: 12.3.2022 (09:00 - 16:30)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 10. kolo - koše

Datum: 26.3.2022
Místo konání: Děčín, Lovosice, Teplice, Podbořany, Semily
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 11. kolo - koše (Gym Jateční)

Datum: 10.4.2022 (09:00 - 16:30)
Místo konání: Gym Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 12. kolo - koše

Datum: 23.4.2022
Místo konání: Gym Jateční, Č.Lípa, Žatec, Liberec, Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub