Program na víkend
» Muži A «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 11 .kolo - TJ Sokol Jaroměř (SCS Sluneta)

VS
Datum: 31.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: TJ Sokol Jaroměř


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 12 .kolo - Kanonýři Kladno

VS
Datum: 7.11.2020
Místo konání: SH BIOS Kladno
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 13 .kolo - HEROS Florbal Chomutov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 11.11.2020 (19:30 - 21:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 14 .kolo - TJ Znojmo LAUFEN CZ

VS
Datum: 17.11.2020 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH TJ Znojmo
Soupeři: TJ Znojmo LAUFEN CZ


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15 .kolo - Florbal Torpedo Havířov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 21.11.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 16. kolo - FAT PIPE Start98 Kunratice

VS
Datum: 28.11.2020
Místo konání: Kunratice
Soupeři: FBC Start98


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 17 .kolo - FBC Štíři Č. Budějovice

VS
Datum: 5.12.2020
Místo konání: #HODNOTA!
Soupeři: FBC Štíři České Budějovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 18 .kolo - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (SCS Sluneta)

VS
Datum: 13.12.2020 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 19 .kolo - TJ Slovan Havířov

VS
Datum: 19.12.2020 (18:00 - 20:00)
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: TJ Slovan Havířov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 3 .kolo - Florbal Torpedo Havířov

VS
Datum: 31.12.2020
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


Poznámka:
PRELOŽENO na neznámý termín


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 7 .kolo - TJ Slovan Havířov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 31.12.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: TJ Slovan Havířov


Poznámka:
PRELOŽENO na neznámý termín


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 8 .kolo - FBC Letka Toman Finance Group

VS
Datum: 31.12.2020
Místo konání: SH Sareza Ostrava
Soupeři: FBC Letka Toman Finance Group


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 20 .kolo - FBC Letka Toman Finance Group (SCS Sluneta)

VS
Datum: 9.1.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBC Letka Toman Finance Group


Poznámka:
PRELOŽENO na neznámý termín


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 21 .kolo - Z.F.K. Petrovice

VS
Datum: 16.1.2021
Místo konání: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 22 .kolo - Bulldogs Brno (SCS Sluneta)

VS
Datum: 23.1.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Bulldogs Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 23 .kolo - TJ Sokol Jaroměř

VS
Datum: 30.1.2021 (19:00 - 21:00)
Místo konání: ASVA Jaroměř
Soupeři: TJ Sokol Jaroměř


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 24 .kolo - Kanonýři Kladno (SCS Sluneta)

VS
Datum: 6.2.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 25 .kolo - HEROS Florbal Chomutov

VS
Datum: 13.2.2021
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 26 .kolo - FB Hurrican Karlovy Vary (SCS Sluneta)

VS
Datum: 20.2.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Jaroměř
SCS Sluneta
31.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
31.10.: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové
31.10.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Muži C
31.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Veteráni
31.10.: Unihoc Aréna Praha
Dorostenky
1.11.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žáci B
1.11.: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři
1.11.: Tatran

 



 
Dnes má svátek Tadeáš
Zítra má svátek Štěpánka

Dnes slaví narozeniny
Trčka Vladimír st.
Za 3 dny slaví narozeniny
Pittner Michal