Program na víkend
» Ženy A «



Ženy A - 7. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 24.10.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři: FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 8. kolo - Sparta Praha (SCS Sluneta)

Datum: 30.10.2021 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 9. kolo - Nové Strašecí (SH Krupka)

Datum: 31.10.2021
Místo konání: SH Krupka
Soupeři: TJ Sokol Nové Strašecí


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 10. kolo - SH Týn nad Vltavou

Datum: 13.11.2021
Místo konání: SH Týn nad Vltavou
Soupeři: Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 11. kolo - SH TJ Spartak Soběslav

Datum: 14.11.2021
Místo konání: SH TJ Spartak Soběslav
Soupeři: Banes Florbal Soběslav


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 12. kolo - SLAVIA Plzeň (SCS Sluneta)

Datum: 27.11.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 13. kolo - Texas Longhorns (SCS Sluneta)

Datum: 28.11.2021 (12:30 - 14:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: TEXAS LONGHORNS


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 14. kolo - TJ Sokol Vinohrady

Datum: 18.12.2021
Místo konání: TJ Sokol Vinohrady
Soupeři: TJ Sokol Královské Vinohrady


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 15. kolo - SH Kutná Hora Klimeška

Datum: 19.12.2021
Místo konání: SH Kutná Hora Klimeška
Soupeři: FBC Kutná Hora


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 16. kolo - Česká Lípa (SCS Sluneta)

Datum: 9.1.2022 (12:15 - 14:15)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 17. kolo - SH TJ Turnov

Datum: 22.1.2022
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři: TJ Turnov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 18. kolo - Liberec

Datum: 23.1.2022
Místo konání: Liberec
Soupeři: Crazy girls FBC Liberec


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19. kolo - Bivojky (SCS Sluneta)

Datum: 5.2.2022 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: SK Bivojky Litvínov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20. kolo - Chomutov (SCS Sluneta)

Datum: 6.2.2022 (12:15 - 14:15)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 21. kolo - Prague Tigers (SCS Sluneta)

Datum: 19.2.2022 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Prague Tigers Nehvizdy


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 22. kolo - Black Angels (SCS Sluneta)

Datum: 20.2.2022 (12:15 - 14:15)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Black Angels


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub