Program na víkend
» Ženy A «



Ženy A - 12 .kolo - TJ Turnov

Datum: 28.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 13 .kolo - Crazy girls FBC Liberec

Datum: 29.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 14 .kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV (SH Krupka)

Datum: 12.12.2020 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 15 .kolo - Florbal Chomutov (SH Krupka)

Datum: 13.12.2020 (13:30 - 15:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 16 .kolo - TEXAS LONGHORNS (SCS Sluneta)

Datum: 16.1.2021 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 17 .kolo - FBC Kutná Hora (SCS Sluneta)

Datum: 17.1.2021 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 18 .kolo - FBC Česká Lípa

Datum: 23.1.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19 .kolo - ACEMA Sparta Praha UNYP (SCS Sluneta)

Datum: 13.2.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20 .kolo - Prague Tigers Nehvizdy (SCS Sluneta)

Datum: 14.2.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 21 .kolo - TJ Sokol Nové Strašecí

Datum: 27.2.2021 (17:10 - 19:10)
Místo konání: Přetlaková SH Kladno
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 22 .kolo - BLACK ANGELS

Datum: 28.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: #HODNOTA!
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Klement
Zítra má svátek Emílie

Včera slavil(a) narozeniny
Pokorný Čeněk
Dnes slaví narozeniny
Krušina Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Bečvář Václav