Realizační tým dle kategorií

Muži A

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Koník Jakub

Tel.: 724178843
Email:
jakub.konik(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz

 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav

Email:
alilada(zavinac)centrum.cz

Muži B

 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich

Tel.: 606154864
Email:
jindra.grosse(zavinac)gmail.com

Email funkce:
Bcko(zavinac)florbalusti.cz

Muži C

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav

Tel.: 733600106
Email:
vendelmalkin(zavinac)seznam.cz

 
Vedoucí družstva
Štorek Vojtěch

Tel.: 721757149
Email:
vojta.storek(zavinac)seznam.cz

Junioři

 
Trenér a vedoucí družstva
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz

Dorost

 
Vedoucí a trenér
Stummer David

Tel.: 777980581
Email:
david.stummer(zavinac)florbalusti.cz

Dorost B

 
Trenér a vedoucí družstva
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

Starší žáci A

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan

Tel.: 606861560
Email:
pidi55(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Henzlová Jiřina

Tel.: 602714840
Email:
jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com

Starší žáci B

 
Trenér a vedoucí družstva
Vlček Pavel

Tel.: 775056902
Email:
vlcek.p14(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Krupica Jakub

Tel.: 777 471 817
Email:
jakubkrupica(zavinac)seznam.cz

Mladší žáci

 
Trenér
Pavelka Vít

Tel.: 725890080
Email:
pavelkavitek(zavinac)gmail.com

Elévové

 
Trenér a vedoucí družstva
Štorek Vladimír

Tel.: 728472056
Email:
vlada.storek(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Jelínek Václav

Tel.: 775140030
Email:
1.jelen(zavinac)seznam.cz

Přípravka

 
Trenér
Heřmánek Josef

Tel.: 608510843
Email:
josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz

 
Trenér
Findrová Malvína

Tel.: 737563865
Email:
malvinafindrova1(zavinac)email.cz

Ženy A

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

Starší žákyně

 
Vedoucí a trenér
Douda Miroslav

Tel.: 728118967
Email:
miroslavdoudaml(zavinac)gmail.com

Elévky

Juniorky



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub