Realizační tým dle kategorií

Muži A

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Koník Jakub

Tel.: 724178843
Email:
jakub.konik(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz

 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav

Email:
alilada(zavinac)centrum.cz

Muži B

 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich

Tel.: 606154864
Email:
jindra.grosse(zavinac)gmail.com

Email funkce:
Bcko(zavinac)florbalusti.cz

Veteráni

 
Vedoucí družstva
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz

Muži C

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav

Tel.: 733600106
Email:
vendelmalkin(zavinac)seznam.cz

 
Vedoucí družstva
Štorek Vojtěch

Tel.: 721757149
Email:
vojta.storek(zavinac)seznam.cz

Junioři

 
Trenér a vedoucí družstva
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

Dorost

 
Trenér a vedoucí družstva
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Vondruška Jan

Tel.: 731601359
Email:
honza.vondruska(zavinac)gmail.com

Dorost B

 
Trenér a vedoucí družstva
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

Starší žáci A

 
Trenér
Pavelka Vít

Tel.: 725890080
Email:
pavelkavitek(zavinac)gmail.com

 
Asistent trenéra
Štorek Vladimír

Tel.: 728472056
Email:
vlada.storek(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Esterka Vojtěch

Tel.: 722175845
Email:
esterka.vojta(zavinac)email.cz

 
Vedoucí družstva
Kühnel Roman

Tel.: 737257439
Email:
kuhnel.roman.65(zavinac)gmail.com

Starší žáci B

 
Trenér a vedoucí družstva
Vlček Pavel

Tel.: 775056902
Email:
vlcek.p14(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Krupica Jakub

Tel.: 775854997
Email:
jakubkrupica(zavinac)seznam.cz

Mladší žáci

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan

Tel.: 606861560
Email:
pidi55(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Henzlová Jiřina

Tel.: 602714840
Email:
jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com

 
Asistent trenéra
Kopta Petr

Tel.: 777805110
Email:
snoobydoo(zavinac)seznam.cz

Elévové

 
Trenér a vedoucí družstva
Štorek Vladimír

Tel.: 728472056
Email:
vlada.storek(zavinac)seznam.cz

 
Trenér - holky
Fořt Radim

Tel.: 720733060
Email:
fortradim(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Pucarević Adam

Tel.: 605080058
Email:
a.pucarevic(zavinac)seznam.cz

Přípravka

 
Trenér a vedoucí družstva
Vojtíšková Hana

Tel.: 604650695
Email:
hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Heřmánek Josef

Tel.: 608510843
Email:
josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz

 
Asistent
Jelínek Václav

Tel.: 775140030
Email:
1.jelen(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Štesl Jiří

Tel.: 602254849
Email:
stesl.j(zavinac)seznam.cz

Ženy A

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

Dorostenky

 
Trenér a vedoucí družstva
Douda Miroslav

Tel.: 728118967
Email:
miroslavdoudaml(zavinac)gmail.com

 
Asistent trenéra
Verner Jakub

Email:
jjakub.verner(zavinac)gmail.com

Starší žákyně

 
Vedoucí a trenér
Douda Miroslav

Tel.: 728118967
Email:
miroslavdoudaml(zavinac)gmail.com

Elévky

 
Trenér - holky
Vojtíšková Hana

Tel.: 604650695
Email:
hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Fořt Radim

Tel.: 720733060
Email:
fortradim(zavinac)seznam.cz



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži A: MSH Havířov
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: Stod
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Chomutov,Teplice,Kadaň, Jirkov,Turnov,Teplice
Elévové: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Muži A: SH Sareza Ostrava
Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Tatran
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
3.10.2020 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
4.10.2020 16:00-18:00

Další týmy
Mladší žáci
3.10.: Liberec
Dorost
4.10.: SH Krupka
0:00-0:00

Muži C
4.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
4.10.: Gym. Jateční

 



 
Dnes má svátek Igor
Zítra má svátek Olívie a Oliver

Včera slavil(a) narozeniny
Prousek David
Šímová Veronika
Za 2 dny slaví narozeniny
Doubrava Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Vítek Pavel