Sestava
» Elévové «

Brankáři

 
Netopilík Matěj
(Mladší žáci)
2010              Brankář

Hráči

 
Bendlmajer Jan

2011              Univerzál
 
Brada Jiří

2012              
 
Bruno Petlák

              Univerzál
 
Černohouz Martin

2012              
 
Dobeš Jakub

2012              Univerzál
 
Doubravová Tereza

2011              Univerzál
 
12
Hanauer Dan

2011              
 
Hrabánek Radek

2011              Univerzál
 
Jakoubková Stela

2012              
 
Jindra Karel

2011              
 
Kobr Martin

2012              
 
Kokavec Jan

2012              Univerzál
 
Krčíl Pavel

2009              Univerzál
 
Kubeš Oliver

2012              Univerzál
 
Lapáček Viktor

2013              Univerzál
 
Marek Stejskal

              
 
Martínek Vítek

2011              
 
Matys Filip

2011              
 
Medonos Adam

2012              
 
Nela Votočková

              
 
34
Nepraš Vojtěch

2012              Univerzál
 
Pečenka David

2011              Univerzál
 
Peresoljak Jan

2011              Univerzál
 
Peteš František

2011              
 
Písek David

2011              Univerzál
 
Puchta Adam

2011              Univerzál
 
Říha František

2011              Univerzál
 
Simon Ondřej

2011              Univerzál
 
Šuma Jáchym

2011              Univerzál
 
Urbánek Štěpán

2011              Univerzál
 
Zápotocký Daniel

2012              Univerzál
 
8
Zeman Jakub

2011              Univerzál
 
97
Zeman Matěj

2013              Univerzál
 
Žižkovská Tereza

              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Štorek Vladimír
Tel.: 728472056
Email: vlada.storek(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Jelínek Václav
Tel.: 775140030
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
Havířov
29.10.2021 19:00-21:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub