Sestava
» Elévové «

Brankáři

 
Netopilík Matěj
(Mladší žáci)
2010              Brankář

Hráči

 
Bendlmajer Jan

2011              Univerzál
 
Bolcha Matyáš

2010              Univerzál
 
Brada Michal

2010              
 
Černohouz Martin

2012              
 
Černohouz Michal

2010              
 
Černý Viktor

2010              Univerzál
 
Dulík Matyáš

2010              Univerzál
 
12
Hanauer Dan

2011              
 
Hrabánek Radek

2011              Univerzál
 
Jindra Karel

2011              
 
89
Kadlec Lukáš

2010              Univerzál
 
Maleček Tomáš

2010              Univerzál
 
Matys Filip

2011              
 
Mrázek Petr

2010              Univerzál
 
31
Nepraš Matěj

2010              Univerzál
 
34
Nepraš Vojtěch

2012              Univerzál
 
Pečenka David

2011              Univerzál
 
Peresoljak Jan

2011              Univerzál
 
Peteš František

2011              
 
Písek David

2011              Univerzál
 
Ptáček Štěpán

2011              Univerzál
 
Puchta Adam

2011              Univerzál
 
Říha František

2011              Univerzál
 
Ryšlavý Matěj

2010              Univerzál
 
Sebera Adam

2010              Univerzál
 
Simon Ondřej

2011              Univerzál
 
Skokan Jakub

2010              Univerzál
 
13
Stummer Adam

2010              Univerzál
 
27
Suchý Vojtěch

2010              Univerzál
 
Svatoš Tomáš

2010              Univerzál
 
Šturcová Adéla
(Elévky)
2010              Univerzál
 
Šuma Jáchym

2011              Univerzál
 
Urbánek Štěpán

2011              Univerzál
 
Vaněk Jan

2010              Univerzál
 
8
Zeman Jakub

2011              Univerzál
 
97
Zeman Matěj

2013              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Štorek Vladimír
Tel.: 728472056
Email: vlada.storek(zavinac)seznam.cz
 
Trenér - holky
Fořt Radim
Tel.: 720733060
Email: fortradim(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Pucarević Adam
Tel.: 605080058
Email: a.pucarevic(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Č. Budějovice
SCS Sluneta
28.9.2020 14:00-16:00

Další týmy
Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30

Muži B
27.9.: Městská SH Chomutov
11:00-13:00

Ženy A
27.9.: SH Krupka
15:30-17:30

Dorost B
27.9.: Jirkov
08:00-13:00

Junioři
27.9.: SCS Sluneta
13:15-15:15

Starší žáci B
27.9.: Bílina
13:00-18:00

Veteráni
27.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Starší žáci A
28.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec

 



 
Dnes má svátek Andrea
Zítra má svátek Jonáš

Včera slavil(a) narozeniny
Srsen Lukáš
Dnes slaví narozeniny
Pošíková Petra
Veselá Veronika
Zeman Martin
Zítra slaví narozeniny
Štolbová Vendula
Tůma Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Duda Jan