Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
Matějka Vojtěch

2002              Brankář
 
15
Šorf Ondřej

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal

2003              Útočník
 
2
Bečvář Jaroslav
(Veteráni)
1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav
(Veteráni)
1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
97
Čečák Jakub

2003              Univerzál
 
Duda Jan

2003              Univerzál
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
49
Folk Jaroslav

2003              Univerzál
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
Frýdl Lukáš

1990              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
54
Hais Karel

2003              Univerzál
 
Hanke Vilém

2003              Univerzál
 
98
Hejný Tadeáš

2002              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr
(Veteráni)
1979              Obránce
 
18
Kreník Matouš
(Muži B)
1993              Útočník
 
Kříž Matěj

2003              Univerzál
 
7
Krušina Lukáš

2003              Univerzál
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
7
Pittner Michal

2003              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
Suchý Jan

2003              Obránce
 
44
Syrový Radek
(Muži B)
1985              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
Štěpán Vojtěch

2003              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
Šťovíček Jakub

2003              Univerzál
 
50
Tůma Martin

2000              Útočník
 
13
Verner Jakub
(Celý tým)
2002              Univerzál
 
Vlk Zdeněk

2003              Univerzál
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav
Tel.: 733600106
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Štorek Vojtěch
Tel.: 721757149
Email: vojta.storek(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži A: MSH Havířov
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: Stod
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Chomutov,Teplice,Kadaň, Jirkov,Turnov,Teplice
Elévové: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Muži A: SH Sareza Ostrava
Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Tatran
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
3.10.2020 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
4.10.2020 16:00-18:00

Další týmy
Mladší žáci
3.10.: Liberec
Dorost
4.10.: SH Krupka
0:00-0:00

Muži C
4.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
4.10.: Gym. Jateční

 



 
Dnes má svátek Igor
Zítra má svátek Olívie a Oliver

Včera slavil(a) narozeniny
Prousek David
Šímová Veronika
Za 2 dny slaví narozeniny
Doubrava Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Vítek Pavel