Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
Matějka Vojtěch

2002              Brankář
 
15
Šorf Ondřej

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal

2003              Útočník
 
2
Bečvář Jaroslav
(Veteráni)
1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav
(Veteráni)
1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
97
Čečák Jakub

2003              Univerzál
 
Duda Jan

2003              Univerzál
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
49
Folk Jaroslav

2003              Univerzál
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
Frýdl Lukáš

1990              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
54
Hais Karel

2003              Univerzál
 
Hanke Vilém

2003              Univerzál
 
98
Hejný Tadeáš

2002              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr
(Veteráni)
1979              Obránce
 
18
Kreník Matouš
(Muži B)
1993              Útočník
 
Kříž Matěj

2003              Univerzál
 
7
Krušina Lukáš

2003              Univerzál
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
7
Pittner Michal

2003              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
Suchý Jan

2003              Obránce
 
44
Syrový Radek
(Muži B)
1985              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
Štěpán Vojtěch

2003              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
Šťovíček Jakub

2003              Univerzál
 
50
Tůma Martin

2000              Útočník
 
13
Verner Jakub
(Celý tým)
2002              Univerzál
 
Vlk Zdeněk

2003              Univerzál
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav
Tel.: 733600106
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Štorek Vojtěch
Tel.: 721757149
Email: vojta.storek(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
Havířov
29.10.2021 19:00-21:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub