Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
10
Kopta Vojtěch

2009              Brankář
 
Netopilík Matěj

2010              Brankář

Hráči

 
Anders Matyáš

2010              Univerzál
 
Bendlmajer Matěj

2009              Univerzál
 
Bolcha Matyáš

2010              Univerzál
 
Brada Michal

2010              
 
Černohouz Michal

2010              
 
98
Černovský Jakub

2009              Univerzál
 
Černý Mikoláš

2009              Univerzál
 
Černý Viktor

2010              Univerzál
 
21
Dědek Jakub
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
83
Doubrava Jakub

2009              Univerzál
 
Dulík Matyáš

2010              Univerzál
 
Franek Lukáš

2009              Univerzál
 
89
Kadlec Lukáš

2010              Univerzál
 
Klatovský Lukáš

2009              Univerzál
 
Maleček Tomáš

2010              Univerzál
 
32
Mečíř Michal
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
Mrázek Petr

2010              Univerzál
 
31
Nepraš Matěj

2010              Univerzál
 
Ptáček Štěpán

2011              Univerzál
 
Rubinstein Daniel

2009              Univerzál
 
Ryšlavý Matěj

2010              Univerzál
 
Secký Jakub

2009              Univerzál
 
Skalník Jakub

2009              Univerzál
 
Skokan Jakub

2010              Univerzál
 
13
Stummer Adam

2010              Univerzál
 
27
Suchý Vojtěch

2010              Univerzál
 
Svatoš Tomáš

2010              Univerzál
 
5
Šebela Radim

2009              Univerzál
 
88
Šredl Samuel
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
Trčka Ondřej
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
Uličný Kryštof

2009              Univerzál
 
Vaněk Jan

2010              Univerzál
 
Zelenka Jan

2010              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
Havířov
29.10.2021 19:00-21:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub