Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
10
Kopta Vojtěch

2009              Brankář
 
Netopilík Matěj

2010              Brankář
 
30
Rybníček Lukáš

2008              Brankář

Hráči

 
Bendlmajer Matěj

2009              Univerzál
 
98
Černovský Jakub

2009              Univerzál
 
37
Černý David

2008              Univerzál
 
Černý Mikoláš

2009              Univerzál
 
21
Dědek Jakub
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
83
Doubrava Jakub

2009              Univerzál
 
77
Eliáš Matěj

2008              Univerzál
 
Franek Lukáš

2009              Univerzál
 
Jehlička Vojtěch

2008              
 
Klatovský Lukáš

2009              Univerzál
 
Kočárek Adam

2008              Univerzál
 
33
Kricner Filip

2009              Univerzál
 
Krupka Josef

2008              Univerzál
 
51
Lán Kryštof

2010              Univerzál
 
39
Leszko Šimon

2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš

2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš

2009              Univerzál
 
Mareš Ondřej

2008              Univerzál
 
32
Mečíř Michal
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
99
Olexa Dominik

2009              Univerzál
 
47
Ottel Radim

2009              Univerzál
 
Polic Tomáš

2008              Univerzál
 
92
Ptáček Vojtěch

2008              Univerzál
 
Puc Jan

2008              Univerzál
 
26
Pucarević David

2008              Univerzál
 
Rážek Miroslav

2008              Univerzál
 
Rubinstein Daniel

2009              Univerzál
 
23
Schánělec Vít

2008              Univerzál
 
Secký Jakub

2009              Univerzál
 
Skalník Jakub

2009              Univerzál
 
Smrž Dominik

2008              Univerzál
 
5
Šebela Radim

2009              Univerzál
 
88
Šredl Samuel
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan

2010              Univerzál
 
Trčka Ondřej
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
Uličný Kryštof

2009              Univerzál
 
Věneček Dominik

2008              Univerzál
 
18
Vlček Tomáš

2008              Univerzál
 
41
Vorlíček Petr

2008              Univerzál
 
7
Zeman Martin

2009              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan
Tel.: 606861560
Email: pidi55(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Henzlová Jiřina
Tel.: 602714840
Email: jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SCS Sluneta
24.10.2020 20:00-22:00
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
28.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Ženy A
24.10.: X3M Arena Barrandov
17:00-19:00

Muži B
24.10.: SCS Sluneta
14:00-16:00

Mladší žáci
24.10.: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Starší žákyně
24.10.: Česká Lípa
Přípravka
24.10.: Podbořany
Junioři
24.10.: SCS Sluneta
Mladší žáci
25.10.: Vojanova Děčín
Muži C
25.10.: Postoloprty
Mladší žáci
25.10.: Gym. Jateční
Dorost B
25.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
25.10.: SH ZŠ Nehvizdy
17:00-19:00

Dorost
25.10.: SCS Sluneta
Junioři
25.10.: SCS Sluneta

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub