Sestava
» Veteráni «

Brankáři

 
20
Kodrle Tomáš

1975              Brankář
 
7
Kokeš Jan

1978              Brankář
 
17
Secký František

1976              Brankář

Hráči

 
2
Bečvář Jaroslav

1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav

1972              Útočník
 
33
Filipec Petr

1968              Útočník
 
22
Heřmánek Josef

1979              Útočník
 
Karban Zdeněk

1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
69
Koník Jakub

1980              Útočník
 
66
Kopta Petr

1979              Obránce
 
78
Kubeš Jan

1985              Obránce
 
39
Kučaba Pavel

1973              Univerzál
 
10
Lenc Petr

1968              Útočník
 
Schejbal Tomáš

1980              Obránce
 
20
Srsen Lukáš

1985              Útočník
 
74
Ševela Radek

1974              Útočník
 
55
Štěpánek Jan

1976              Univerzál
 
27
Tym Antonín

1977              Obránce
 
70
Vandrovec Ivan

1976              Univerzál
 
47
Vondruška Jan

1978              Obránce
 
Vrána Tomáš

1981              Univerzál
 
14
Weber Radek

1971              Útočník
 
15
Zoul Martin
(Muži B)
1980              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Dorost B
6.3.: Most
0:00-0:00

Přípravka
6.3.: Chomutov
0:00-0:00

Starší žáci B
7.3.: Louny
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Kamil
Zítra má svátek Stela

Včera slavil(a) narozeniny
Franek Lukáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš