Sestava
» Veteráni «

Brankáři

 
20
Kodrle Tomáš

1975              Brankář
 
7
Kokeš Jan

1978              Brankář
 
17
Secký František

1976              Brankář

Hráči

 
2
Bečvář Jaroslav

1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav

1972              Útočník
 
33
Filipec Petr

1968              Útočník
 
22
Heřmánek Josef

1979              Útočník
 
Karban Zdeněk

1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
69
Koník Jakub

1980              Útočník
 
66
Kopta Petr

1979              Obránce
 
78
Kubeš Jan

1985              Obránce
 
39
Kučaba Pavel

1973              Univerzál
 
10
Lenc Petr

1968              Útočník
 
Schejbal Tomáš

1980              Obránce
 
20
Srsen Lukáš

1985              Útočník
 
74
Ševela Radek

1974              Útočník
 
55
Štěpánek Jan

1976              Univerzál
 
27
Tym Antonín

1977              Obránce
 
70
Vandrovec Ivan

1976              Univerzál
 
47
Vondruška Jan

1978              Obránce
 
Vrána Tomáš

1981              Univerzál
 
14
Weber Radek

1971              Útočník
 
15
Zoul Martin
(Muži B)
1980              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Klement
Zítra má svátek Emílie

Včera slavil(a) narozeniny
Pokorný Čeněk
Dnes slaví narozeniny
Krušina Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Bečvář Václav