Sestava
» Přípravka «

Brankáři


Hráči

 
Brada Jiří

2012              
 
Dobeš Jakub

2012              Univerzál
 
Jakoubková Stela
(Elévky)
2012              
 
Jirkovský Matyáš

2014              
 
Kobr Martin

2012              
 
Kokavec Jan

2012              Univerzál
 
Kubeš Oliver

2012              Univerzál
 
Kýhos David

2013              Univerzál
 
Lapáček Viktor

2013              Univerzál
 
12
Matiscsáková Jana
(Elévky)
2010              Univerzál
 
Medonos Adam

2012              
 
Mrázek Tomáš

2013              Univerzál
 
Pošíková Petra
(Elévky)
2010              Univerzál
 
Richter David

2013              Univerzál
 
Špičák Petr

2013              Univerzál
 
Trnovcová Karolína
(Elévky)
2010              Univerzál
 
24
Vondráčková Daniela
(Elévky)
2013              Univerzál
 
20
Vondráčková Miriam
(Elévky)
2010              Univerzál
 
Zápotocký Daniel

2012              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Vojtíšková Hana
Tel.: 604650695
Email: hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz
 
Trenér
Heřmánek Josef
Tel.: 608510843
Email: josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz
 
Asistent
Štesl Jiří
Tel.: 602254849
Email: stesl.j(zavinac)seznam.cz


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Emílie
Zítra má svátek Kateřina

Včera slavil(a) narozeniny
Krušina Lukáš
Zítra slaví narozeniny
Bečvář Václav