Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Dorost)
2006              Univerzál
 
21
Dědek Jakub

2008              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
32
Mečíř Michal

2008              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel

2008              Univerzál
 
Trčka Ondřej

2008              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Dorost)
2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Dorost)
2006              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Vedoucí družstva
Kühnel Roman
Tel.: 737257439
Email: kuhnel.roman.65(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Štorek Vladimír
Tel.: 728472056
Email: vlada.storek(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Esterka Vojtěch
Tel.: 722175845
Email: esterka.vojta(zavinac)email.cz


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Klement
Zítra má svátek Emílie

Včera slavil(a) narozeniny
Pokorný Čeněk
Dnes slaví narozeniny
Krušina Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Bečvář Václav