Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš

2008              Brankář

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Dorost)
2006              Univerzál
 
37
Černý David

2008              Univerzál
 
21
Dědek Jakub

2008              Univerzál
 
77
Eliáš Matěj

2008              Univerzál
 
Jehlička Vojtěch

2008              
 
33
Kricner Filip

2009              Univerzál
 
Krupka Josef

2008              Univerzál
 
51
Lán Kryštof

2010              Univerzál
 
39
Leszko Šimon

2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš

2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš

2009              Univerzál
 
32
Mečíř Michal

2008              Univerzál
 
99
Olexa Dominik

2009              Univerzál
 
47
Ottel Radim

2009              Univerzál
 
92
Ptáček Vojtěch

2008              Univerzál
 
Puc Jan

2008              Univerzál
 
26
Pucarević David

2008              Univerzál
 
Rážek Miroslav

2008              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel

2008              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan

2010              Univerzál
 
Trčka Ondřej

2008              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Dorost)
2007              Univerzál
 
18
Vlček Tomáš

2008              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Dorost)
2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál
 
7
Zeman Martin

2009              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan
Tel.: 606861560
Email: pidi55(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Henzlová Jiřina
Tel.: 602714840
Email: jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub