Sestava
» Celý tým «

Brankáři

 
96
Budín Jan

1999              Brankář
 
96
Budín Tomáš

1968              Brankář
 
15
Findrová Malvína

2002              Brankář
 
29
Priban Daniel

1973              Brankář

Hráči

 
Alinče Ladislav

1970              Univerzál
 
91
Čurdová Karolína

2000              Univerzál
 
6
Douda Miroslav

1996              Útočník
 
Dunaj Stanislav

1973              
 
11
Fořt Radim

1977              Útočník
 
Gebert Josef

1968              
 
Henzlová Jiřina

1991              Univerzál
 
Jelínek Václav

1974              Univerzál
 
Kawulok Tomáš

1974              
 
47
Klepetko Pavel

2002              Univerzál
 
50
Kočová Kateřina

2000              Univerzál
 
Krbec Miroslav

1968              
 
Křivka Tomáš

1977              
 
Kühnel Roman

1965              
 
Malý Ladislav

1973              Univerzál
 
Merta David

1992              
 
59
Němeček Jan

2001              Útočník
 
Štesl Jiří

1992              
 
34
Štorek Vladimír

1970              Útočník
 
Trčka Vladimír

1977              
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
Vojtíšková Hana

1993              
 
Wildhaber Michal

1981              Univerzál

Realizační tým



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Lovosice
Elévové: Děčín
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Jaroměř  -  FbÚ
ASVA Jaroměř
30.1.2021 19:00-21:00

Další týmy
Muži B
30.1.: SCS Sluneta
13:30-15:30

Starší žáci A
30.1.: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové
30.1.: Roudnice
0:00-0:00

Junioři
30.1.: Liberec
Dorostenky
31.1.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žákyně
31.1.: Turnov
0:00-0:00

Junioři
31.1.: Mladá Boleslav

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Baňas Martin
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina