Sestava
» Muži A «

Brankáři

 
94
Dittrich Tadeáš
(Junioři)
2002              Brankář
 
2
Hrabě Dominik

2001              Brankář
 
98
Netopilík Marek

1998              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik

2001              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch

2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav

2001              Univerzál
 
21
Friedl Vít
(Junioři)
2003              Univerzál
 
18
Fuchsig Jakub
(Junioři)
2003              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin

2000              Útočník
 
95
Herzina Dominik

2001              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej
(Junioři)
2002              Univerzál
 
28
Krupica Jakub

2001              Obránce
 
97
Kühnel Radim

1997              Obránce
 
4
Kužel Radek

1997              Útočník
 
16
Novák Josef

1998              Útočník
 
33
Pavelka Vít

1997              Útočník
 
62
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
35
Poloprutský Aleš

1999              Útočník
 
96
Pucarević Adam

2001              Útočník
 
65
Sattler Jan
(Junioři)
2003              Univerzál
 
15
Sattler Tomáš

1996              Obránce
 
27
Semerád Dan

2001              Univerzál
 
19
Semerád Vojtěch

1998              Obránce
 
13
Stummer David

1992              Obránce
 
99
Šafařovský Jiří

1997              Útočník
 
55
Täuber Lukáš

1998              Obránce
 
50
Trčka Vladimír
(Junioři)
2003              Útočník
 
10
Vavruška Václav

2000              Útočník
 
14
Vítek Pavel

2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel

2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip

2001              Útočník
 
6
Žáček Martin

1999              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír
Tel.: 775399331
Email: trcoun(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Koník Jakub
Tel.: 724178843
Email: jakub.konik(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Merta David
Tel.: 776537526
Email: david.merta(zavinac)florbalusti.cz
 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav
Email: alilada(zavinac)centrum.cz


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Klement
Zítra má svátek Emílie

Včera slavil(a) narozeniny
Pokorný Čeněk
Dnes slaví narozeniny
Krušina Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Bečvář Václav