Sestava
» Muži A «

Brankáři

 
94
Dittrich Tadeáš
(Junioři)
2002              Brankář
 
2
Hrabě Dominik

2001              Brankář
 
98
Netopilík Marek

1998              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik

2001              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch

2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav

2001              Univerzál
 
21
Friedl Vít
(Junioři)
2003              Univerzál
 
18
Fuchsig Jakub
(Junioři)
2003              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin

2000              Útočník
 
95
Herzina Dominik

2001              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej
(Junioři)
2002              Univerzál
 
28
Krupica Jakub

2001              Obránce
 
97
Kühnel Radim

1997              Obránce
 
4
Kužel Radek

1997              Útočník
 
16
Novák Josef

1998              Útočník
 
33
Pavelka Vít

1997              Útočník
 
62
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
35
Poloprutský Aleš

1999              Útočník
 
96
Pucarević Adam

2001              Útočník
 
65
Sattler Jan
(Junioři)
2003              Univerzál
 
15
Sattler Tomáš

1996              Obránce
 
27
Semerád Dan

2001              Univerzál
 
19
Semerád Vojtěch

1998              Obránce
 
13
Stummer David

1992              Obránce
 
99
Šafařovský Jiří

1997              Útočník
 
55
Täuber Lukáš

1998              Obránce
 
50
Trčka Vladimír
(Junioři)
2003              Útočník
 
10
Vavruška Václav

2000              Útočník
 
14
Vítek Pavel

2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel

2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip

2001              Útočník
 
6
Žáček Martin

1999              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír
Tel.: 775399331
Email: trcoun(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Koník Jakub
Tel.: 724178843
Email: jakub.konik(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Merta David
Tel.: 776537526
Email: david.merta(zavinac)florbalusti.cz
 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav
Email: alilada(zavinac)centrum.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Č. Budějovice
SCS Sluneta
28.9.2020 14:00-16:00

Další týmy
Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30

Muži B
27.9.: Městská SH Chomutov
11:00-13:00

Ženy A
27.9.: SH Krupka
15:30-17:30

Dorost B
27.9.: Jirkov
0:00-0:00

Junioři
27.9.: SCS Sluneta
13:15-15:15

Starší žáci B
27.9.: Bílina
13:00-18:00

Veteráni
27.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Starší žáci A
28.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec

 



 
Dnes má svátek Jaromír
Zítra má svátek Zlata

Včera slavil(a) narozeniny
Zeman Matěj
Dnes slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela
Zítra slaví narozeniny
Srsen Lukáš
Za 2 dny slaví narozeniny
Pošíková Petra
Veselá Veronika
Zeman Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Štolbová Vendula
Tůma Jan