Sestava
» Ženy A «

Brankáři

 
Kejřová Tereza

1996              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
Bratschaedlová Petra

1999              Univerzál
 
38
Gabrielová Barbora

1997              
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
7
Kociánová Markéta

1997              Útočník
 
Kremlíková Štěpánka

2001              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
Nygrýnová Elena

2002              Univerzál
 
Pechanová Kateřina

1996              
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
Tomanová Daniela

1998              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Jaroměř
SCS Sluneta
31.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
31.10.: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové
31.10.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Muži C
31.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Veteráni
31.10.: Unihoc Aréna Praha
Dorostenky
1.11.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žáci B
1.11.: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři
1.11.: Tatran

 



 
Dnes má svátek Tadeáš
Zítra má svátek Štěpánka

Dnes slaví narozeniny
Trčka Vladimír st.
Za 3 dny slaví narozeniny
Pittner Michal