Sestava
» Ženy A «

Brankáři

 
Kejřová Tereza

1996              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
Bratschaedlová Petra

1999              Univerzál
 
38
Gabrielová Barbora

1997              
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
7
Kociánová Markéta

1997              Útočník
 
Kremlíková Štěpánka

2001              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
Nygrýnová Elena

2002              Univerzál
 
Pechanová Kateřina

1996              
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
Tomanová Daniela

1998              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina