Články
» Veteráni «


Předchozí   Další
Strana: 2/9
Jdi na stranu:

Veteránům se povedlo postoupit do play-off!
Veteráni - 4.4.2016
Autor: Redakce

Poslední dvě kola základní části veteránské ligy Ústeckého a Libereckého kraje byla sehrána v sobotu 2. dubna 2016. Jedno v Lovosicích a druhé v Benešově. V Benešovském turnaji potvrdil Tatran první místo výhrou nad Litolicou. Pro Florbal Ústí bylo ale důležité to Lovosické, kde se v přímém souboji utkalo o postupové místo s týmem 100Du. V brance poprvé nastoupil Jan Kokeš a ukázal, že umí.
» Otevřít článek
Veteráni vezou z dalšího turnaje poloviční nadílku
Veteráni - 30.3.2016
Autor: Redakce

Nedělní předvelikonoční a předposlední turnaj veteránské ligy se odehrál opět v Litvínovské hale u Koldomu. Za krásného slunečného dne a stávkujícího infotaimentu v hale sehráli veteráni sadu utkání v boji o přední příčky tabulky. FbÚ i přes dovolenou a povinnosti několika hráčů postavil dvě kompletní pětky. Po delší pauze se vrátil Petr Kašpar a s doznívajícími příznaky nemoci i Jakub Koník. Oba významně pomohli Ústí k tolik potřebným bodům.
» Otevřít článek
Veteráni vezou tři body a čekají je čtyři utkání
Veteráni - 17.3.2016
Autor: Redakce

20. kolo veteránské ligy sehrané v nové hale Zálužanská v Mladé Boleslavi. Krom toho, že nemá žádný bufet, v šatně je jedna malinká sprcha a vzduch je těžký jako olovo, je prostorná, dobře osvětlená s dobrým povrchem. FbÚ, jak je již zvykem přijelo s neúplnou sestavou a hrálo na tři beky, z čehož dva měli rýmu a třetí byl během zápasu bit jako žito. Zásah balonkem do tváře, několikrát nastřelen do nohou a rukou, prošlápnutý kotník, podražení a kop do hlavy. K tomu hromada kapesníků od obou rýmičkářů. Tak vypadala lavička Ústí.
» Otevřít článek
Veteráni klopýtli v Trutnově
Veteráni - 9.3.2016
Autor: Redakce

19. kolo veteránské ligy sehrané v dalekém Trutnově dalo ochutnat trpkost porážky. Kvůli dalším povinnostem, nemoci a „vzdálenosti“, měl Florbal Ústí opět problém se sestavou. Turnaj v letité hale Gymnázia Trutnov sehrálo pouze devět hráčů, navíc devátý v poli byl „donucený“ brankář Tomáš Budín. I přes maximální nasazení, bylo jasné, že jeho kvality jsou jinde.
» Otevřít článek
Z „Benátek“ vezou veteráni čtyři body
Veteráni - 29.2.2016
Autor: Redakce

„BBD“, neboli Blackyho Bad Day, tak by se dala charakterizovat neděle 21. února 2016. Další turnaj veteránské ligy se sehrál tentokrát v hale v Benátkách nad Jizerou. Vzhledem k jarním prázdninám se za Florbal Ústí zúčastnilo pouze osm hráčů s brankářem.
» Otevřít článek
Veteráni se dostali na vítěznou vlnu!
Veteráni - 25.1.2016
Autor: Redakce

Další turnaj veteránské ligy tentokrát v Litvínovské hale KOLDOMU. Kdo ji znal dřív, byl mile překvapen. Rekonstrukce se povedla. Teplo, slušné zázemí a moderní „infotainment“. Snad jen ten čas by mohl být větším písmem. Tým posílil Jakub Koník, který doléčil zranění z konce loňského roku. Dále se zúčastnil Jiří Mareš.
» Otevřít článek
3. vánoční klubový turnaj FBÚ – PELE CUP 5
Veteráni - 15.1.2016
Autor: Redakce

V pondělí 21. 12. 2015 se uskutečnil již třetí vánoční klubový turnaj FBÚ – PELE CUP 5. Zúčastnit se mohli se hráči kategorií Muži A, B, C, Veteráni a junioři. Tentokrát se hrálo v hale Slavoj Severotuk na Střekově. Vzhledem k dalším povinnostem hráčů byl letošní turnaj komornější. Celkem bylo rozlosováno pět 3-4 členných družstev (17 hráčů), která se ve dvou skupinách na dvou zmenšených hracích plochách utkali o titul „nejlepší tým FBÚ“ v desetiminutových simultánních zápasech. Zastoupení týmu bylo následující. SWEdi, Maxim Turbulenc, Housle, Notáři a „270“. Desetiminutová hrací doba dala všem nečekaně zabrat a na malém prostoru se ukázalo jako velmi důležité i „jištění“ ze zadu brankářem. Střídali se u týmů a na rozdíl od hráčů neměli mnoho času na oddech. Také to bylo oceněno a všichni získali trofej a odměnu za nejlepšího brankáře (skupinu). Rozlosování se ukázalo jako velice vyrovnané. Viděli jsme několik remíz i těsných výsledků. Po více než dvou hodinách zápolení na hracích plochách a nezbytném občerstvování dospěl turnaj do finále. O vítězství se ukal tým SWEdi a Housle. SWEdi byli nakonec lepší v poměru 5:4 a vyhráli celý turnaj. Boj o 3 místo mezi Notáři a Maxim Turbulenc nakonec dopadl lépe pro Notáře. Nakonec ale nebylo důležité pořadí, ale účast a nasazení všech hráčů. Všichni si zaslouží potlesk. „plác, plác, plác“. Veselé vánoce a šťastný nový rok všem!
» Otevřít článek
PELE CUP 5 –21.12.2015
Veteráni - 16.12.2015
Autor: Redakce

5. KLUBOVÝ TROJKOVÝ TURNAJ Florbal Ústí nad Labem „O Titul nejlepšího trojkového týmu FBÚ“
» Otevřít článek
Veteráni vezou z Krupky šest bodů
Veteráni - 8.12.2015
Autor: Redakce

Další turnaj veteránské ligy, pod hlavičkou Florbalu Ústí se kvůli vytížení domácí haly přesunul do „skoro“ domácí Krupky. Povrch jako oraniště, za mantinelem 30 cm místa a zima. Alespoň poslední zmíněné je již minulostí. Příjemné překvapení v podobě nových plastových oken a přiměřená teplota čekala v sobotu 4. 12. 2015 na hráče 9. kola. Oraniště a prostor za mantinelem zůstává. Pro Florbal Ústí a některé další jen týdenní přestávka mezi turnaji nezanechala žádné zřejmé stopy únavy.
» Otevřít článek
Veteráni urvali další body. Tentokrát čtyři
Veteráni - 2.12.2015
Autor: Redakce

V pořadí třetí měření sil veteránů Florbalu Ústí proběhlo v sobotu 28. 11. 2015 v Lovosicích v rezervní hale u Přívozu u zimního stadionu. Poprvé si tým Florbalu Ústí přivezl dva gólmany. Tradiční oporu mezi třemi tyčemi Františka Seckého doplnil Tomáš Budín, který odchytal druhý zápas. Sice to bylo se slabším soupeřem, ale několika zákroky se blýskl a jak se zdá, tak se schyluje k lítému boji o místo v sestavě.
» Otevřít článek


Předchozí   Další
Strana: 2/9
Jdi na stranu: 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
Liberec  -  FbÚ
ZŠ Dobiášova
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alena
Zítra má svátek Alan

Dnes slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít