Jdi na stranu:

Beneš do Sparty. Vavrušku, Vybírala a Semeráda čeká TV utkání za Českou Lípu
Muži A - 20.11.2020
Autor: Redakce

Livesport superliga florbalu se pomalu rozbíhá, druhá nejvyšší soutěž má stále stopku. Ústečtí florbalisté chtějí současnou situaci využít na maximum a byly oznámeny první střídavé hostování do nejvyšší soutěže. Dominik Beneš posílí pražskou Spartu. Trio Václav Vavruška, Filip Vybíral a Dan Semerád pomůže České Lípě, kterou čeká pondělní televizní utkání proti Mladé Boleslavi.
» Otevřít článek
„Fanoušek by se měl na Slunetě cítit jako ve florbalové hale,“ plánuje manažer Jiří Horák
Muži A - 11.11.2020

Další rozhovor přinášíme s bývalým hráčem mužského A-týmu Jiřím Horákem, který momentálně působí u klubu jako PR manažer a sekretář oddílu. V rozhovoru prozradil, na čem pracuje o aktuální vynucené přestávce a jaké jsou jeho budoucí marketingové plány. Dále popsal konec své sportovní kariéry a zmínil, jak je spokojený s momentálními trenéry a mladými hráči mužského A-týmu.
„Zkusit si zahraniční soutěž byla jedinečná možnost. Návrat do Ústí mě láká,“ říká Viktor Kopecký
Muži A - 3.11.2020

Po delší odmlce tu máme další rozhovor. K němu byl přizván Viktor Kopecký, ústecký hráč, který od minulé sezóny hostuje u superligových Bohemians Praha. České florbalové soutěže se sice zastavily, ty švédské nebo finské však stále běží. A toho využila řada superligových florbalistů včetně Viktora Kopeckého, který se nyní rozhodl využít šanci na své první zahraniční angažmá a posílil druholigový švédský klub Nykvarns IF.
Doma bez fanoušků, Ústí čeká v sobotním utkání TJ Slovan Havířov
Muži A - 8.10.2020

Ústecké florbalisty čeká pravděpodobně poslední utkání do té doby, než se uklidní epidemiologická situace v Česku. V sobotu vyzvou na domácí palubovce moravskoslezský celek Slovan Havířov. Zápas se odehraje bez diváků a startuje ve 20:00.
Sedmadvacet střel Gulliverů zneškodnil Marek Netopilík a Ústí si z Brna přivezlo další tři body!
Muži A - 4.10.2020

Na své druhé venkovní utkání v sezóně vyrazili ústečtí florbalisté do Brna, kde vyzvali do té doby třetí tým prvoligové tabulky Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Ústí dalo svému brněnskému soupeři výraznou lekci z produktivity. Gulliveři si vytvořili spoustu příležitostí, na Marka Netopilíka však našli recept pouze jednou, zato ústečtí byli v zakončení daleko efektivnější. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodlo Ústí ve třetí třetině, kterou jasně ovládlo a po konečném výsledku 7:1 si do tabulky připsalo další tři cenné body.
První moravská prověrka! Ústí se o víkendu utká s Gullivers Brno a Torpedem Havířov
Muži A - 1.10.2020

Florbal Ústí čeká o víkendu první moravský výjezd. Ústečtí florbalisté budou chtít navázat na povedené výkony a upevnit si pozici na čele 1. ligy mužů. V sobotním duelu se představí na půdě Sokolu Brno I EMKOCase Gullivers. Víkend zakončí nedělním utkáním na hřišti Torpeda Havířov. Zápasy začínají v 18:30 a 16:00.
Šestibodový prodloužený víkend! Dramatický závěr proti Štírům Ústí zvládlo a vítězná série pokračuje
Muži A - 29.9.2020

Ústečtí florbalisté zvítězili v dalším důležitém domácím utkání. Štíři z Českých Budějovic do utkání vstoupili dobře a dostali se do vedení 1:3. Následovala parádní desetiminutovka, během které dokázali ústečtí hráči vstřelit celkem sedm branek a dostat se do pětibrankového vedení. Po dvou třetinách to vypadalo, že je zápas rozhodnutý. Štíři ale nedali nic zadarmo a dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. V závěru utkání přinesly ústeckému týmu klid dva góly Dominika Beneše, který si v zápase připsal šest kanadských bodů.
Ústí zvládlo přestřelku se Startem98!
Muži A - 27.9.2020

Ústečtí florbalisté se na domácí Slunetě utkali s pražským týmem Start98 Kunratice. Do zápasu vkročili skvělou první třetinou, kterou ovládli v poměru 6:0. Slabší pasáž přišla ve druhé třetině, kdy soupeři dovolili vstřelit celkem pět branek. Ve třetí třetině už k žádnému zdramatizování nedošlo a Ústí si po divoké přestřelce dokráčelo k vítězství 12:6. Šest bodů si za tři góly a tři nahrávky připsal Dominik Beneš. Hattrick vstřelil také Ondřej Kawulok.
Prodloužený víkend ve znamení florbalu, Ústí čekají v domácích utkáních Start98 a České Budějovice
Muži A - 24.9.2020

Florbal Ústí po týdenní pauze způsobené přesunutým zápasem s Havířovem čekají další boje o body do prvoligové tabulky. V sobotu vyzve ústecké florbalisty pražský celek FAT PIPE Start98 Kunratice, o dva dny později pro změnu FBC Štíři České Budějovice. Sobotní utkání začíná v 19:00, v pondělní sváteční den odstartuje zápas už ve 14:00.
„Jen jsem oběhl obránce a vystřelil,“ popisuje rozhodující moment proti Znojmu Martin Fuchsig
Muži A - 23.9.2020

V dnešním rozhovoru byl vyzpovídaný útočník A-týmu Martin Fuchsig. Hrdina zápasu se Znojmem zhodnotil poslední utkání a popsal svůj rozhodující gól v prodloužení. Dále prozradil, jakým způsobem využil nezvykle volný víkend bez florbalu. Nakonec řekl, co očekává od blížícího se dvojzápasu se Startem a Českými Budějovicemi.