Články
» Ženy A «


Předchozí   Další
Strana: 2/2
Jdi na stranu:

Ani domácí zápasy ženám nepřinesly vytoužené body.
Ženy A - 20.2.2020
Autor: Redakce

V sobotu 15.2 na domácí palubovku přivítaly Ústecké ženy tým z nedaleké Prahy TEXAS LONGHORNS. V neděli domácí odcestovali do nedaleké Krupky, která hostila nadcházející utkání ve kterém se utkaly s Florbalovou Školou Plzeň, utkání bylo velice vyrovnané ačkoliv v něm padlo mnoho vyloučení.
» Otevřít článek
Dvě víkendová derby mají pro ženy hořký konec.
Ženy A, Novinky - 7.2.2020
Autor: Redakce

Během tohoto víkendu měly Ústecké ženy na programu dvě utkání na severu Čech. V sobotu náš tým vycestoval do nedalekého Litvínova poměřit síly s domácím týmem SK Bivojky Litvínov. Nedělní odpoledne patřilo utkání mezi Florbalem Chomutov a Florbalem Ústí i pro tentokrát z boje vychází šťastněji domácí tým.
» Otevřít článek
Ženy A vyrazí poprvé do západočeské metropole
Ženy A - 8.11.2019
Autor: Redakce

Další dvě utkání sehrají ústecké florbalistky o tomto víkendu. K prvnímu utkání vyrážejí netradičně již v pátek. Od 20 hodin se představí v Plzni proti tamnímu oddílu FBŠ Slavia Plzeň. V sobotu je čeká další výjezdní utkání, tentokrát vyzvou ve středočeské Chýni tým Texas Longhorns.
» Otevřít článek
Ženy A doma znovu uspěly jen napůl
Ženy A - 30.10.2019
Autor: Redakce

Šesté a sedmé utkání sezóny odehrály v domácím prostředí prvoligové ženy Florbalu Ústí. Jako soupeři tentokrát dorazily týmy z Litvínova a Chomutova, a tak byla k vidění hned dvojitá porce regionálních derby
» Otevřít článek
Double derby – o víkendu ženy hostí Litvínov a Chomutov
Ženy A - 25.10.2019
Autor: Redakce

O nadcházejícím víkendu se před domácími fanoušky opět představí ústecké ženy v 1. lize. Zápletku netřeba složitě hledat – ke dvěma derby přijedou tradiční regionální rivalky z Litvínova a Chomutova. Mladý ústecký tým se na začátku sezóny potýká s početnými zraněními a zdravotními problémy, přesto nebude mít zaručeně o motivaci nouzi.
» Otevřít článek
Ženy A přivezly dva body z České Lípy
Ženy A - 21.10.2019
Autor: Redakce

V pátém kole 1. ligy žen se představily hráčky Florbalu Ústí na palubovce FBC Česká Lípa. Neoblíbený soupeř nejen díky stylu hry, ale také kvůli několika hráčkám, které nás dokázaly potrápit již v minulosti v mládežnických kategoriích.
» Otevřít článek
Ženská domácí premiéra vynesla tři body za sobotní výhru nad Soběslaví
Ženy A - 11.10.2019
Autor: Redakce

Tento víkend patřil ženském florbalu. Na Slunetě se odehrála hned dvě utkání 1. ligy žen. První domácí zápas žen se odehrál v sobotu 5. 10. 2019 proti celku, který přicestoval až z daleké Soběslavi. Na druhý zápas, který se odehrál 6. 10. 2019, přicestoval tým s poměrně zvláštním jménem Rudý dračice mladých nadějí Týn.
» Otevřít článek
Ženy mají za sebou prvoligové Déjà vu. Na úvod prohrály proti pražským týmům
Ženy A - 26.9.2019
Autor: Redakce

Mnoho podobností s předešlou sezónou se dalo najít na úvodních dvou vystoupeních ústeckých florbalistek v 1. lize žen. Stejně jako vloni se jednalo o premiéru v lize, vloni v juniorské, letos v ženské.
» Otevřít článek
Ústecké florbalistky vstoupí do elitní soutěže 1. ligy žen
Ženy A - 19.9.2019
Autor: Redakce

Radost a nadšení! Po posledním hvizdu barážových bojů mohla propuknout oslava postupu do 1. ligy žen. To bylo bohužel ale také na delší dobu to poslední, co se ústeckým ženám povedlo. V končící sezóně 2013/14 sice vybojovaly ženy tehdy ještě pod hlavičkou USK Slavia Ústí nad Labem postup do 1. ligy žen, tým se ale následně v důsledku odchodu několika hráček rozpadl a nezasáhl již do žádné soutěže.
» Otevřít článek


Předchozí   Další
Strana: 2/2
Jdi na stranu: 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Květa
Zítra má svátek Alois

Včera slavil(a) narozeniny
Trčka Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Brada Michal