Sestava

Brankáři

 
96
Budín Jan
(Celý tým)
1999              Brankář
 
96
Budín Tomáš
(Celý tým)
1968              Brankář
 
Dobosz Matěj
(Starší žáci A)
2006              Brankář
 
15
Findrová Malvína
(Celý tým)
2002              Brankář
 
92
Hlava Tomáš
(Muži B)
1992              Brankář
 
2
Hrabě Dominik
(Muži A)
2001              Brankář
 
30
Hrstka Jan
(Muži B)
1986              Brankář
 
4
Jelínek Václav
(Starší žáci B)
2008              Brankář
 
Kejřová Tereza
(Ženy A)
1996              Brankář
 
20
Kodrle Tomáš
(Veteráni)
1975              Brankář
 
7
Kokeš Jan
(Veteráni)
1978              Brankář
 
10
Kopta Vojtěch
(Mladší žáci)
2009              Brankář
 
Kremlík Tomáš
(Starší žáci A)
2007              Brankář, Univerzál
 
8
Landa Lukáš
(Dorost)
2005              Brankář
 
Matějka Vojtěch
(Muži C)
2002              Brankář
 
98
Netopilík Marek
(Muži A)
1998              Brankář
 
Pražák Vojtěch
(Dorost)
2004              Brankář, Univerzál
 
29
Priban Daniel
(Celý tým)
1973              Brankář
 
Rubinsteinová Elizabeth
(Starší žákyně)
2006              Brankář
 
30
Rybníček Lukáš
(Mladší žáci)
2008              Brankář
 
10
Rybníčková Šárka
(Dorostenky)
2005              Brankář
 
37
Schořálková Michaela
(Ženy A)
2000              Brankář
 
17
Secký František
(Veteráni)
1976              Brankář
 
5
Sklenář Ondřej
(Dorost B)
2005              Brankář
 
15
Šorf Ondřej
(Muži C)
2003              Brankář
 
Štěpánek Jan
(Junioři)
2002              Brankář
 
21
Zajícová Martina
(Dorostenky)
2004              Brankář

Hráči

 
Alinče Ladislav
(Celý tým)
1970              Univerzál
 
Anders Matyáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
25
Arnold Michal
(Muži C)
2003              Útočník
 
Baňas Martin
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
Bendlmajer Jan
(Elévové)
2011              Univerzál
 
Bendlmajer Matěj
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
12
Beneš Dominik
(Muži A)
2001              Univerzál
 
Bolcha Matyáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Brada Jiří
(Přípravka)
2012              
 
Brada Michal
(Elévové)
2010              
 
Bratschaedlová Petra
(Ženy A)
1999              Univerzál
 
14
Bursík Jonáš
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
Chvojka Jiří
(Muži C)
1995              Obránce
 
97
Čečák Jakub
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Černohouz Martin
(Elévové)
2012              
 
Černohouz Michal
(Elévové)
2010              
 
98
Černovský Jakub
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
35
Černovský Jan
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
37
Černý David
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Černý Mikoláš
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Černý Viktor
(Elévové)
2010              Univerzál
 
91
Čurdová Karolína
(Celý tým)
2000              Univerzál
 
Dobeš Jakub
(Přípravka)
2012              Univerzál
 
63
Dobosz Jan
(Dorost)
2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan
(Dorost)
2004              Univerzál
 
47
Dolejší Jiří
(Junioři)
2002              Univerzál
 
11
Dostálová Veronika
(Dorostenky)
2005              Útočník
 
83
Doubrava Jakub
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Doubravová Tereza
(Elévky)
2011              Univerzál
 
6
Douda Miroslav
(Celý tým)
1996              Útočník
 
Duda Jan
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Dulík Matyáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
46
Dunaj Petr
(Dorost B)
2005              Univerzál
 
Dunaj Stanislav
(Celý tým)
1973              
 
77
Eliáš Matěj
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Ernekerová Anja
(Dorostenky)
2005              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch
(Muži A)
2000              Obránce
 
33
Filipec Petr
(Veteráni)
1968              Útočník
 
49
Folk Jaroslav
(Muži C)
2003              Univerzál
 
91
Fořt Miroslav
(Muži A)
2001              Univerzál
 
11
Fořt Radim
(Celý tým)
1977              Útočník
 
Franek Lukáš
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Frýdl Lukáš
(Muži C)
1990              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin
(Muži A)
2000              Útočník
 
38
Gabrielová Barbora
(Ženy A)
1997              
 
Gebert Josef
(Celý tým)
1968              
 
Gibalová Patrícia
(Dorostenky)
2005              Univerzál
 
86
Goltsch Petr
(Muži C)
2001              Univerzál
 
19
Grosse Jindřich
(Muži B)
1991              Útočník
 
61
Güttner Daniel
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Muži C)
2003              Univerzál
 
12
Hanauer Dan
(Elévové)
2011              
 
Hanke Vilém
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Hanták Matěj
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
44
Havran Martin
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
98
Hejný Tadeáš
(Muži C)
2002              Univerzál
 
Henzlová Jiřina
(Celý tým)
1991              Univerzál
 
22
Heřmánek Josef
(Veteráni)
1979              Útočník
 
95
Herzina Dominik
(Muži A)
2001              Univerzál
 
Hons Ondřej
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
68
Horák Jiří
(Muži B)
1989              Obránce
 
Horn Martin
(Dorost)
2005              Univerzál
 
Hrabánek Radek
(Elévové)
2011              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Dorost)
2005              Univerzál
 
Hubka Ondřej
(Dorost)
2005              
 
Hudečková Natálie
(Dorostenky)
2005              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš
(Muži C)
1993              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
55
Janurová Eliška
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
Jehlička Vojtěch
(Mladší žáci)
2008              
 
Jelínek Václav
(Celý tým)
1974              Univerzál
 
Jindra Karel
(Elévové)
2011              
 
Jirkovský Matyáš
(Přípravka)
2014              
 
8
Jirsák David
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
89
Kadlec Lukáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Karafiát Jan
(Junioři)
2003              
 
Karas Kryštof Vojtěch
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
Karban Zdeněk
(Veteráni)
1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr
(Veteráni)
1976              Útočník
 
Kawulok Tomáš
(Celý tým)
1974              
 
10
Kimmer Jan Simeon
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
Klatovský Lukáš
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
47
Klepetko Pavel
(Celý tým)
2002              Univerzál
 
Knobloch Ondřej
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
Kobr Martin
(Přípravka)
2012              
 
7
Kociánová Markéta
(Ženy A)
1997              Útočník
 
Kočárek Adam
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
50
Kočová Kateřina
(Celý tým)
2000              Univerzál
 
Koháková Eliška
(Starší žákyně)
2009              Univerzál
 
Kokavec Jan
(Přípravka)
2012              Univerzál
 
Koňák Michal
(Dorost B)
2005              Univerzál
 
69
Koník Jakub
(Veteráni)
1980              Útočník
 
Koštoval Jan
(Junioři)
2002              
 
89
Král Filip
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
Krbec Miroslav
(Celý tým)
1968              
 
Krčíl Pavel
(Elévové)
2009              Univerzál
 
Krejza Jan
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
Kremlíková Štěpánka
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
33
Kricner Filip
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Křivka Tomáš
(Celý tým)
1977              
 
Kříž Matěj
(Muži C)
2003              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea
(Ženy A)
2002              Obránce
 
28
Krupica Jakub
(Muži A)
2001              Obránce
 
24
Krupica Štěpán
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
Krupka Josef
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
7
Krušina Lukáš
(Muži C)
2003              Univerzál
 
78
Kubeš Jan
(Veteráni)
1985              Obránce
 
Kubeš Oliver
(Přípravka)
2012              Univerzál
 
27
Kubíková Adéla
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
14
Kučaba Filip
(Muži B)
1995              Univerzál
 
97
Kühnel Radim
(Muži A)
1997              Obránce
 
Kühnel Roman
(Celý tým)
1965              
 
71
Kunc Vojtěch
(Junioři)
2003              Univerzál
 
Kupcová Jana
(Starší žákyně)
2006              Univerzál
 
4
Kužel Radek
(Muži A)
1997              Útočník
 
Kýhos David
(Přípravka)
2013              Univerzál
 
51
Lán Kryštof
(Mladší žáci)
2010              Univerzál
 
Lapáček Viktor
(Přípravka)
2013              Univerzál
 
10
Lenc Petr
(Veteráni)
1968              Útočník
 
39
Leszko Šimon
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
8
Macek Matěj
(Muži C)
1990              Obránce
 
Mádlová Eliška
(Starší žákyně)
2009              Univerzál
 
Madrová Ella
(Starší žákyně)
2009              Univerzál
 
Maleček Tomáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Malý Ladislav
(Celý tým)
1973              Univerzál
 
Mareš Ondřej
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Martínek Vítek
(Elévové)
2011              
 
9
Matějka Tomislav
(Dorost)
2005              Univerzál
 
Matys Filip
(Elévové)
2011              
 
33
Mečířová Klára
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
39
Medek Jan
(Junioři)
2002              Útočník
 
Medonos Adam
(Přípravka)
2012              
 
Merta David
(Celý tým)
1992              
 
18
Mlatečková Ema
(Dorostenky)
2004              Univerzál
 
Mrázek Tomáš
(Přípravka)
2013              Univerzál
 
Mrázek Vojtěch
(Elévové)
2016              Univerzál
 
Mrázek Petr
(Elévové)
2010              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie
(Ženy A)
2003              Obránce
 
Mrhalová Jarmila
(Starší žákyně)
2007              Univerzál
 
Müllerová Adéla
(Starší žákyně)
2009              Univerzál
 
Müllerová Johana
(Dorostenky)
2004              Univerzál
 
22
Myslivec Karel
(Muži C)
1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav
(Muži C)
1992              Univerzál
 
59
Němeček Jan
(Celý tým)
2001              Útočník
 
31
Nepraš Matěj
(Elévové)
2010              Univerzál
 
34
Nepraš Vojtěch
(Elévové)
2012              Univerzál
 
28
Nergl Leoš
(Muži B)
1990              Útočník
 
6
Neugebauer Lukáš
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
87
Neumanová Natálie
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
77
Nikolič Adam
(Muži B)
1990              Útočník
 
10
Nikolič Hynek
(Muži B)
1992              Útočník
 
16
Novák Josef
(Muži A)
1998              Útočník
 
Novák Matyáš Gary
(Junioři)
2003              Univerzál
 
Nygrýnová Elena
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
99
Olexa Dominik
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
47
Ottel Radim
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
33
Pavelka Vít
(Muži A)
1997              Útočník
 
Pechanová Kateřina
(Ženy A)
1996              
 
Pečenka David
(Elévové)
2011              Univerzál
 
Pelikán Libor
(Muži B)
1990              Obránce
 
Peresoljak Jan
(Elévové)
2011              Univerzál
 
Pešta Martin
(Junioři)
2003              Univerzál
 
Peteš František
(Elévové)
2011              
 
Písek David
(Elévové)
2011              Univerzál
 
Píšlová Eliška
(Starší žákyně)
2009              Univerzál
 
7
Pittner Michal
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Plíšková Kateřina
(Starší žákyně)
2008              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
Polák Jan Samuel
(Dorost)
2005              Univerzál
 
5
Poláková Eliška
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
Polic Tomáš
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
35
Poloprutský Aleš
(Muži A)
1999              Útočník
 
29
Pribanová Johana
(Dorostenky)
2004              Obránce
 
7
Primus Matěj
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
Prousek David
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
Ptáček Štěpán
(Elévové)
2011              Univerzál
 
92
Ptáček Vojtěch
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Puc Jan
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
96
Pucarević Adam
(Muži A)
2001              Útočník
 
26
Pucarević David
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Puchta Adam
(Elévové)
2011              Univerzál
 
12
Pyskatý David
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
Rážek Miroslav
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Richter David
(Přípravka)
2013              Univerzál
 
Říha František
(Elévové)
2011              Univerzál
 
24
Rosendorfová Michala
(Ženy A)
2003              Útočník
 
31
Rousová Aneta
(Dorostenky)
2004              Útočník
 
Rubinstein Daniel
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Ryšlavý Matěj
(Elévové)
2010              Univerzál
 
15
Sattler Tomáš
(Muži A)
1996              Obránce
 
23
Schánělec Vít
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Schejbal Tomáš
(Veteráni)
1980              Obránce
 
Sebera Adam
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Secký Jakub
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
13
Secký Šimon
(Junioři)
2003              Univerzál
 
27
Semerád Dan
(Muži A)
2001              Univerzál
 
19
Semerád Vojtěch
(Muži A)
1998              Obránce
 
Simon Ondřej
(Elévové)
2011              Univerzál
 
Skalník Jakub
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Skalníková Zuzana
(Starší žákyně)
2007              
 
Skokan Jakub
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Smetana Radek
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
Smrž Dominik
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
20
Srsen Lukáš
(Veteráni)
1985              Útočník
 
24
Stejskal Martin
(Muži C)
1999              Obránce
 
Strnad Jiří
(Muži B)
1997              Univerzál
 
13
Stummer Adam
(Elévové)
2010              Univerzál
 
13
Stummer David
(Muži A)
1992              Obránce
 
Suchý Jan
(Muži C)
2003              Obránce
 
27
Suchý Vojtěch
(Elévové)
2010              Univerzál
 
Svatoš Tomáš
(Elévové)
2010              Univerzál
 
21
Svoboda Ladislav
(Muži B)
1989              Univerzál
 
Svoboda Ondřej
(Dorost B)
2005              Univerzál
 
Svobodová Veronika
(Starší žákyně)
2008              Univerzál
 
99
Šafařovský Jiří
(Muži A)
1997              Útočník
 
Šantora Michal
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
5
Šebela Radim
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Šedivý Filip
(Junioři)
2003              Univerzál
 
74
Ševela Radek
(Veteráni)
1974              Útočník
 
3
Šifalda Filip
(Muži C)
2002              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
5
Šímová Veronika
(Starší žákyně)
2007              Univerzál
 
Šíp Marek
(Starší žáci B)
2007              Univerzál
 
16
Škrabalová Kristýna
(Dorostenky)
2005              Univerzál
 
2
Škvára Vít
(Muži B)
1990              Obránce
 
Špičák Petr
(Přípravka)
2013              Univerzál
 
3
Špírková Lucie
(Ženy A)
2000              Univerzál
 
Štěpán Vojtěch
(Muži C)
2003              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan
(Mladší žáci)
2010              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan
(Veteráni)
1976              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel
(Muži C)
2000              Univerzál
 
Štesl Jiří
(Celý tým)
1992              
 
10
Štolbová Vendula
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
24
Štorek Vladimír
(Muži B)
1997              Útočník
 
34
Štorek Vladimír
(Celý tým)
1970              Útočník
 
10
Štorek Vojtěch
(Muži C)
2000              Obránce
 
Šťovíček Jakub
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Šuma Jáchym
(Elévové)
2011              Univerzál
 
55
Täuber Lukáš
(Muži A)
1998              Obránce
 
Tomanová Daniela
(Ženy A)
1998              Útočník
 
Trčka Vladimír
(Celý tým)
1977              
 
50
Tůma Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
50
Tůma Martin
(Muži C)
2000              Útočník
 
27
Tym Antonín
(Veteráni)
1977              Obránce
 
Uličný Kryštof
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
Urbánek Štěpán
(Elévové)
2011              Univerzál
 
40
Vaca Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
70
Vandrovec Ivan
(Veteráni)
1976              Univerzál
 
Vaněk Jan
(Elévové)
2010              Univerzál
 
10
Vavruška Václav
(Muži A)
2000              Útočník
 
Věneček Dominik
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Verbířová Adéla
(Dorostenky)
2004              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie
(Dorostenky)
2005              Útočník
 
Veselá Veronika
(Starší žákyně)
2007              Univerzál
 
Viková Valentýna
(Dorostenky)
2005              Univerzál
 
14
Vítek Pavel
(Muži A)
2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel
(Muži A)
2001              Univerzál
 
18
Vlček Tomáš
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Vlk Zdeněk
(Muži C)
2003              Univerzál
 
Vojtíšková Hana
(Celý tým)
1993              
 
11
Vondra Aleš
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
47
Vondruška Jan
(Veteráni)
1978              Obránce
 
41
Vorlíček Petr
(Mladší žáci)
2008              Univerzál
 
Vörös Martin
(Dorost B)
2005              Univerzál
 
Vrána Tomáš
(Veteráni)
1981              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
25
Vybíral Filip
(Muži A)
2001              Útočník
 
16
Weber Tadeáš
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
23
Werner Ondřej
(Dorost B)
2005              Univerzál
 
Wildhaber Michal
(Celý tým)
1981              Univerzál
 
Zápotocký Daniel
(Přípravka)
2012              Univerzál
 
8
Zavadilová Lucie
(Dorostenky)
2004              Univerzál
 
88
Závěrka Adam
(Junioři)
2003              Útočník
 
Zelenka Jan
(Elévové)
2010              Univerzál
 
7
Zeman Martin
(Mladší žáci)
2009              Univerzál
 
8
Zeman Jakub
(Elévové)
2011              Univerzál
 
97
Zeman Matěj
(Elévové)
2013              Univerzál
 
Zlatohlávek Miloš
(Starší žáci B)
2006              Univerzál
 
6
Žáček Martin
(Muži A)
1999              Univerzál
 
15
Žaloudek Matěj
(Muži B)
1993              Univerzál

Realizační tým



 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Kateřina
Zítra má svátek Artur

Dnes slaví narozeniny
Bečvář Václav