O klubu
» Ostatní úspěchy «

2019/2020
ligové soutěže předčasně ukončeny z důvodu Covid

Junioři – Prague Games 2020 – 2. místo
Dorost – Prague Games 2020 – 2. místo

2018/2019
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Veteráni – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Junioři – G2 liga – Čtvrtfinále B play-off
Dorostenci – Mistrovství ČR – předkolo
Dorostenci B – 2.liga - 3. místo
Ženy – 2.liga - 1.místo - postup
Juniorky – Mistrovství ČR – předkolo

2017/2018
Muži B – Divize skupina A - 1.místo
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Juniorky – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Muži A – Czech Open 2017, kategorie PRO  – semifinále, 3. místo
Junioři – Prague Games 2018 – semifinále, 3. místo
Junioři – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorostenky – Nisa open 2017– 1. místo

2016/2017
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Veteráni – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Čtvrtfinále play-off (5.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Junioři – Czech Open 2016 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2016– 2. místo

2015/2016
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Semifinále play-off - 4. místo (2.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Junioři B – 3.liga - 1. místo: POSTUP

Muži A – Czech Open 2015, kategorie OPEN – 2. místo FbÚ - Tatran 4:6
Junioři – Czech Open 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Hummel cup 2016 – 2. místo
Starší žáci – Gothia cup 2016 – semifinále, tj. 3. místo
Starší žáci – Prague games 2016 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo


2014/2015
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci B – UL-přebor - 3. místo

Junioři – Czech Open 2014 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Prague games 2015 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2015 – 2. místo
Starší žáci – Tatran cup 2015 – 1. místo
Starší žáci – Prague games 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Žákyně -  Kralupy Open 2015 - 2. místo
Přípravka – Nisa open 2015 – 1. místo

2013/2014
Junioři – 2. liga - divize II – 1. místo postup do play-up, postup do G2 extraligy ve 2. kole
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 8. místo ve finálovém turnaji

Dorost – G2 cup challenge 2014 – 1. místo

2012/2013
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo (postup do baráže - 2. místo)
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 7. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo v 1/8finále
Mladší žáci 2000 - Vítězství v Poháru hejtmana 2013

Mladší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Dorostenci USK – Prague games – 1/4finále, tj. 5.-8. místo

2011/2012
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Starší žáci USKMistrovství ČR – 2. místo

Elévové USK – Hummel cup Brno – 2. místo
Starší žáci USK– Hummel cup Brno – 4. místo

2010/2011
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Junioři USK – 2. liga - divize I – 3. místo
Dorostenci USKMistrovství ČR – 4. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Dorostenci USK – Hummel cup Brno – 1. místo

2009/2010
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Slovak Open – 3. místo

2008/2009
Junioři USK – 3. liga - divize II – 1. místo: POSTUP
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbCMistrovství ČR – 2. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Starší žáci FbC – Nisa open – 1. místo

2007/2008
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 7. místo

Starší žáci FbC – Prague games – 2. místo

2006/2007
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 4. místo
Mladší žáci FbC – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo

2005/2006
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Mladší žáci FbCMistrovství ČR – 1. místo

2004/2005
Ženy USK – 1. liga - divize I – 7. místo: PLAYOFF

2003/2004
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 4. místo
Ženy USK – 1. liga - divize I – 8. místo: PLAYOFF

2002/2003
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Starší žáci USKMistrovství ČR –  2. místo

2000/2001
Ženy USK – 2. liga - divize Čechy – 3. místo

 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Listopad 2020
1 Junioři: Tatran
Starší žáci B: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: Litvínov
234567 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Junioři: CHODOV/Panthers Praha
Dorost: Karlovy Vary,Kladno
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Přípravka: SH Strupčice
Ženy A: SCS Sluneta
Starší žákyně: Kadaň
8 Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
91011 Muži A: SCS Sluneta
121314 Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Kadaň
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
Elévové: Lovosice
Ženy A: Slavia VŠ Plzeň
15 Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: TJ Sokol Vinohrady
1617 Muži A: SH TJ Znojmo
18192021 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Muži C: SCS Sluneta
Junioři: Pardubice
Mladší žáci: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Přípravka: Chomutov
22 Junioři: Brno
232425262728 Muži A: Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Dorost: Praha,Kadaň
Elévové: Gym. Jateční
Elévové: Litoměřice
Ženy A: SH TJ Turnov
29 Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Kadaň
30

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Kunratice
28.11.2020

Další týmy
Dorost
28.11.: Praha,Kadaň
0:00-0:00

Veteráni
28.11.: Unihoc Aréna Praha
Elévové
28.11.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Elévové
28.11.: Litoměřice
0:00-0:00

Muži B
28.11.: SCS Sluneta
15:00-17:00

Ženy A
28.11.: SH TJ Turnov
0:00-0:00

Dorostenky
29.11.: Kadaň
0:00-0:00

Ženy A
29.11.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
0:00-0:00

Starší žáci A
29.11.: Gym. Jateční
Starší žáci B
29.11.: Chomutov
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Emílie
Zítra má svátek Kateřina

Včera slavil(a) narozeniny
Krušina Lukáš
Zítra slaví narozeniny
Bečvář Václav