Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 9 .kolo - Z.F.K. Petrovice (SCS Sluneta)

VS
Datum: 24.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 7 .kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B (SCS Sluneta)

Datum: 24.10.2020 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 1. kolo - Kanonýři Kladno

Datum: 24.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - koše Red

Datum: 24.10.2020
Místo konání: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Soupeři:


Přípravka - 4. kolo (Mocní Tuleni Podbořany)

Datum: 24.10.2020
Místo konání: Podbořany
Soupeři:


Hlášenka
Ženy A - 7 .kolo - ACEMA Sparta Praha UNYP

Datum: 24.10.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: X3M Arena Barrandov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 2. kolo (FBC Česká Lípa blue)

Datum: 24.10.2020
Místo konání: Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
Muži C - 2. kolo (FbK Prty Postoloprty)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: Postoloprty
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 2. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7

Datum: 25.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 3 .kolo koše (Sluneta)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 2 .kolo (SCS Sluneta)

Datum: 25.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2 .kolo - koše White (Gym. Jateční)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 4. kolo - přebor (Děčín)

Datum: 25.10.2020
Místo konání: Vojanova Děčín
Soupeři:


Hlášenka
Ženy A - 8 .kolo - Prague Tigers Nehvizdy

Datum: 25.10.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SH ZŠ Nehvizdy
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 10 .kolo - Bulldogs Brno

VS
Datum: 28.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: MSH Vodova Brno
Soupeři: Bulldogs Brno


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 11 .kolo - TJ Sokol Jaroměř (SCS Sluneta)

VS
Datum: 31.10.2020 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: TJ Sokol Jaroměř


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 3. kolo (FORZA Tatran)

Datum: 31.10.2020
Místo konání: Unihoc Aréna Praha
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 3 .kolo (SCS Sluneta)

Datum: 31.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 3. kolo - koše

Datum: 31.10.2020
Místo konání: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 2 .kolo (Gym. Jateční)

Datum: 31.10.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Junioři - 3. kolo - PSN Tatran Střešovice

Datum: 1.11.2020
Místo konání: Tatran
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 3 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 1.11.2020
Místo konání: SH SOUŠ ROUDNICE
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 5 .kolo (SK BIVOJKY LITVÍNOV)

Datum: 1.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 12 .kolo - Kanonýři Kladno

VS
Datum: 7.11.2020
Místo konání: SH BIOS Kladno
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 8 .kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV

Datum: 7.11.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SH TJ Jiskra Nový Bor
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo (CHODOV/Panthers Praha)

Datum: 7.11.2020
Místo konání: CHODOV/Panthers Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 4 .kolo koše (FB Hurrican Karlovy Vary,Kanonýři Kladno)

Datum: 7.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Karlovy Vary,Kladno
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 3 .kolo (ASK Lovosice - LFP)

Datum: 7.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 3. kolo - koše Red

Datum: 7.11.2020
Místo konání: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Soupeři:


Mladší žáci - 3. kolo - koše White

Datum: 7.11.2020
Místo konání: Liberec,Chomutov,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Soupeři:


Přípravka - 5. 6. kolo (Strupčice)

Datum: 7.11.2020
Místo konání: SH Strupčice
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Ženy A - 9 .kolo - FBC Česká Lípa (SCS Sluneta)

Datum: 7.11.2020 (17:30 - 19:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 4 .kolo (FBC DDM Kati Kadaň - white)

Datum: 7.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
Junioři - 5. kolo AC Sparta (Sluneta)

Datum: 8.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 9. kolo - přebor (SK Štětí)

Datum: 8.11.2020
Místo konání: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Soupeři:


Muži A - 13 .kolo - HEROS Florbal Chomutov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 11.11.2020 (19:30 - 21:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 9 .kolo - FbC Jazzmani Žatec (SCS Sluneta)

Datum: 14.11.2020 (14:00 - 16:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 4. kolo (FBC DDM Kati Legends Kadaň)

Datum: 14.11.2020
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - FBC Liberec

Datum: 14.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 4. kolo - koše

Datum: 14.11.2020
Místo konání: Litvínov,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 3 .kolo (ASK Lovosice - LFP Black)

Datum: 14.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Elévové - 3 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 14.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Ženy A - 10 .kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

Datum: 14.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Slavia VŠ Plzeň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - Předvýběr.CZ Florbal MB

Datum: 15.11.2020
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 11 .kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady

Datum: 15.11.2020 (18:00 - 20:00)
Místo konání: TJ Sokol Vinohrady
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 14 .kolo - TJ Znojmo LAUFEN CZ

VS
Datum: 17.11.2020 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH TJ Znojmo
Soupeři: TJ Znojmo LAUFEN CZ


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15 .kolo - Florbal Torpedo Havířov (SCS Sluneta)

VS
Datum: 21.11.2020 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10 .kolo - Florbal Sokolov

Datum: 21.11.2020 (15:00 - 17:00)
Místo konání: ZŠ Františkovy Lázně
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 4 .kolo (SCS Sluneta)

Datum: 21.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo (Pardubice)

Datum: 21.11.2020
Místo konání: Pardubice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 4. kolo - koše White

Datum: 21.11.2020
Místo konání: Lovosice,Kadaň,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Soupeři:


Mladší žáci - 4. kolo - koše Red (Gym. Jateční)

Datum: 21.11.2020
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 9 .kolo (Florbal Chomutov Ďáblíci)

Datum: 21.11.2020 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SCS Sluneta
24.10.2020 20:00-22:00
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
28.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Ženy A
24.10.: X3M Arena Barrandov
17:00-19:00

Muži B
24.10.: SCS Sluneta
14:00-16:00

Mladší žáci
24.10.: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Starší žákyně
24.10.: Česká Lípa
Přípravka
24.10.: Podbořany
Junioři
24.10.: SCS Sluneta
Mladší žáci
25.10.: Vojanova Děčín
Muži C
25.10.: Postoloprty
Mladší žáci
25.10.: Gym. Jateční
Dorost B
25.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
25.10.: SH ZŠ Nehvizdy
17:00-19:00

Dorost
25.10.: SCS Sluneta
Junioři
25.10.: SCS Sluneta

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub