Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 22 .kolo - Bulldogs Brno (SCS Sluneta)

VS
Datum: 23.1.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: Bulldogs Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17 .kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B

Datum: 23.1.2021 (19:00 - 21:00)
Místo konání: TJ Sokol Vinohrady
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 8 .kolo koše (FAT PIPE Start98 Kunratice,1. FBC DDM Děčín IV)

Datum: 23.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kunratice,Děčín
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 7 .kolo (SCS Sluneta)

Datum: 23.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 8. kolo - koše White

Datum: 23.1.2021
Místo konání: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Soupeři:


Mladší žáci - 8. kolo - koše Red (Gym. Jateční)

Datum: 23.1.2021
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Ženy A - 18 .kolo - FBC Česká Lípa

Datum: 23.1.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 7 .kolo (FBC Vipers Most)

Datum: 24.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Most
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 19. kolo - přebor (Chomutov)

Datum: 24.1.2021
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Přípravka - 21. 22. kolo (Florbal Chomutov Domeček)

Datum: 24.1.2021
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Muži A - 23 .kolo - TJ Sokol Jaroměř

VS
Datum: 30.1.2021 (19:00 - 21:00)
Místo konání: ASVA Jaroměř
Soupeři: TJ Sokol Jaroměř


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18 .kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV (SCS Sluneta)

Datum: 30.1.2021 (13:30 - 15:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 17. kolo (Liberec)

Datum: 30.1.2021
Místo konání: Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 8. kolo - koše

Datum: 30.1.2021
Místo konání: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 7 .kolo (BK REAL ROUDNICE n/L)

Datum: 30.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Roudnice
Soupeři:


Junioři - 18. kolo (Mladá Boleslav)

Datum: 31.1.2021
Místo konání: Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 14 .kolo (SK BIVOJKY LITVÍNOV)

Datum: 31.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Litvínov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 9 .kolo (TJ Turnov)

Datum: 31.1.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Turnov
Soupeři:


Muži A - 24 .kolo - Kanonýři Kladno (SCS Sluneta)

VS
Datum: 6.2.2021 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19 .kolo - FbC Jazzmani Žatec

Datum: 6.2.2021 (19:00 - 21:00)
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 8 .kolo (FBC DDM Kati Legends Kadaň)

Datum: 6.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 25 .kolo - HEROS Florbal Chomutov

VS
Datum: 13.2.2021
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20 .kolo - Florbal Sokolov (SCS Sluneta)

Datum: 13.2.2021 (13:30 - 15:30)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 19. kolo - SOKOLI Pardubice

Datum: 13.2.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 9 .kolo koše (Kanonýři Kladno,BUTCHIS)

Datum: 13.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kladno,Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 6 .kolo (Florbal Chomutov B)

Datum: 13.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19 .kolo - ACEMA Sparta Praha UNYP (SCS Sluneta)

Datum: 13.2.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 20. kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Datum: 14.2.2021
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20 .kolo - Prague Tigers Nehvizdy (SCS Sluneta)

Datum: 14.2.2021 (16:00 - 18:00)
Místo konání: SCS Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 15 .kolo (FBC DDM Kati Kadaň - Black)

Datum: 14.2.2021 (0:00 - 0:00)
Místo konání: Kadaň
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Za 3 dny slaví narozeniny
Zápotocký Daniel