Sestava
» Starší žáci B «







» skrýt statistiky
Pokorný Čeněk

Hlavní tým: Starší žáci B
Post: Univerzál
Číslo: 19
Ročník: 2006
Hraje od sezony: 2014/2015



»» Statistiky hráče
Kategorie
Soutěž
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
» 2019/2020
Dorost B
2. liga dorostenců
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Starší žáci B
Ústecký přebor starších žáků
12
2
1
3
0
0
0
0
0
0
» 2018/2019
Mladší žáci
Liga mladších žáků
18
3
3
6
2
0
0
0
0
0
Mladší žáci
Liga mladších žáků
12
2
2
4
0
0
0
0
0
0
» 2017/2018
Mladší žáci
Liga mladších žáků
18
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mladší žáci
Liga mladších žáků
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
» 2016/2017
Elévové
Liga elévů - skupina 2
9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elévové
Liga elévů - skupina 2
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
» 2014/2015
Tygříci & Lvíčata
Liga přípravek - skupina 2 - divize
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CELKEM
93
7
6
13
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A – asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu



ZPĚT na sestavu

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Lovosice
Elévové: Děčín
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Jaroměř  -  FbÚ
ASVA Jaroměř
30.1.2021 19:00-21:00

Další týmy
Muži B
30.1.: SCS Sluneta
13:30-15:30

Starší žáci A
30.1.: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové
30.1.: Roudnice
0:00-0:00

Junioři
30.1.: Liberec
Dorostenky
31.1.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žákyně
31.1.: Turnov
0:00-0:00

Junioři
31.1.: Mladá Boleslav

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Baňas Martin
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina