Síň slávy
» Junioři «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

Mistrovství světa juniorů

Úspěch hráče : Mikuláš Krbec
Junioři
2. 5. - 7. 5. 2017
Ročník: 2016/2017

Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve Växjö obhájili medaili ze světového šampionátu, když zvítězila v utkání o bronz nad Švýcarskem 8:5.
Nominován byl i hráč FbÚ Mikuláš Krbec (4+5), který byl spolu s Filipem Langerem (8+1) nejproduktivnějším hráčem České reprezentace, oba s 9 kanadskými body.


5. místo G2 liga 2016/2017

Úspěch družstva
Junioři
17. 9. 2016 - 15. 3. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým juniorů skončil na 5. místě po základní části, kdy z 22 zápasů 10 vyhrál v zákl. hr. době, 2 v prodloužení, 2 prohrál v prodloužení a 8 v zákl. hr. době, s celkovým skóre 150:150. Tím si vybojovali postup do Play-off, kde si do předkola vybrali FBC Hradec Králové, který porazili 13:4 a 3:2 v prodloužení. Pro Čvrtfinále jsme zbyli na Florbal Chodov, se kterým po vyrovnaných zápasech 4:5, 3:6, 4:3, 9:3 a 6:9 prohráli 2:3 na zápasy.

Brankáři - Kvapil Karel, Netopilík Marek,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Černý Jan, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Harák Ivo, Krbec Mikuláš, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Pucarević Adam, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šredl Patrik, Täuber Lukáš, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel,
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


3. místo Czech Open 2016

Úspěch družstva
Junioři
11. - 14. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

Ve 14. ročníku Czech Open náš juniorský tým vyhrál svoji skupinu (Chodov White - 5:4, Floorball Thurgau (SUI) 7:3 a FBC Ostrava 1:2) porazili v 1/16F TJ SKV 7:1, v 1/8F FBC Start98 9:1 a ve ČF Black Angels 9:3, a prohráli až v SF s Bulldogs brno 3:4

Brankáři - Netopilík Marek, Skala Vít,
Hráči - Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Poloprutský Aleš, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Vavruška Václav, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David



4. místo G2 liga 2015/2016

Úspěch družstva
Junioři
2015/2016
Ročník: 2015/2016

Nejúspěšnější sezóna mládežnického florbalu v Ústí nad Labem, kdy se tým umístil na 2. místě v základní části G2 ligy juniorů (nejvyšší soutěž této kategorie) a na 4. místě v play-off. Ve čtvrtfinále junioři vyhráli 3:0 na zápasy proti 1. SC Vítkovice a v semifinále prohráli 1:3 na zápasy s Tatranem Střešovice.

Sestava:
Brankáři: Marek Netopilík, Vít Skala, Karel Kvapil
Hráči: Jan Černý, Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Marcel Göndör, Jiří Günther, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Radim Kühnel, Radek Kužel, Karel Myslivec, Josef Novák, Vít Pavelka, Václav Pazderka, Vojtěch Semerád, Adam Stibor, Jiří Šafařovský, Patrik Šredl, Vladimír Štorek, Lukáš Täuber, Václav Vavruška
Realizační tým: Marek Vojta, David Stummer


3. místo Prague games 2015

Úspěch družstva
Junioři
8.7. - 11.7.2015
Ročník: 2014/2015

Brankář: Skala Vít
Hráči: Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Günther Jiří, Kněžour Daniel, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pazderka Václav, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Real. tým: Vojta Marek, Štroek Vladimír, Skala Pavel




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 

27.10. Sekretariát uzavřen
Sekretariát po dobu nouzového stavu uzavřen....


 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Jaroměř
SCS Sluneta
31.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
31.10.: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové
31.10.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Muži C
31.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Veteráni
31.10.: Unihoc Aréna Praha
Dorostenky
1.11.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žáci B
1.11.: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři
1.11.: Tatran

 



 
Dnes má svátek Tadeáš
Zítra má svátek Štěpánka

Dnes slaví narozeniny
Trčka Vladimír st.
Za 3 dny slaví narozeniny
Pittner Michal