Síň slávy
» Starší žáci A «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

3. místo Gothia Cup 2016

Úspěch družstva
Starší žáci A
3.1.-6.1.2016
Ročník: 2015/2016

brankář: Dittrich Tadeáš
obránci: Klepetko Pavel, Pucarević Adam, Vítek Pavel, Vlček Pavel
útočníci: Beneš Dominik, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Semerád Dan, Válek Vojtěch


4 místo Hummel Cup 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
22. -24.6.2012
Ročník: 2011/2012

•brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
•obránci: Havlíček Patrick, Myslivec Karel, Pavelka Vít, Petržilka Vít, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr
•útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman


2.místo MČR starších žáků

Úspěch družstva
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

2. místo na celostátním finále

Sestava:
brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Havlíček Patrick, Petržilka Vít, Pořt Stanislav, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr, Žaloudek Jan
útočníci: Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman, Zarcký Jan
real. tým: Vojta Marek, Brom Tomáš, Koník Jakub, Kühnel Roman, Štorek Vladimír


All-stars MČR starších žáků

Úspěch hráče : Vladimír Štorek
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

All stars turnaje:
Daniel Mück (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Vladimír Štorek (USK Slávie Ústí nad Labem), Ondřej Němeček (Tatran Střešovice), Tomáš Adámek (FBC ČPP Remedicum Ostrava), Patrik Kieler (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Radek Mandík (FbŠ Bohemians DDM Praha 7).


1. místo Lovosický rampouch 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
10.3.2012
Ročník: 2011/2012

brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Pořt Stanislav, Tremel Roman, Zdvořáček Petr
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Šredl Patrik, Štorek Vladimír




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub