Síň slávy
» Starší žáci A «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

3. místo Gothia Cup 2016

Úspěch družstva
Starší žáci A
3.1.-6.1.2016
Ročník: 2015/2016

brankář: Dittrich Tadeáš
obránci: Klepetko Pavel, Pucarević Adam, Vítek Pavel, Vlček Pavel
útočníci: Beneš Dominik, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Semerád Dan, Válek Vojtěch


4 místo Hummel Cup 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
22. -24.6.2012
Ročník: 2011/2012

•brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
•obránci: Havlíček Patrick, Myslivec Karel, Pavelka Vít, Petržilka Vít, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr
•útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman


2.místo MČR starších žáků

Úspěch družstva
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

2. místo na celostátním finále

Sestava:
brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Havlíček Patrick, Petržilka Vít, Pořt Stanislav, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr, Žaloudek Jan
útočníci: Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman, Zarcký Jan
real. tým: Vojta Marek, Brom Tomáš, Koník Jakub, Kühnel Roman, Štorek Vladimír


All-stars MČR starších žáků

Úspěch hráče : Vladimír Štorek
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

All stars turnaje:
Daniel Mück (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Vladimír Štorek (USK Slávie Ústí nad Labem), Ondřej Němeček (Tatran Střešovice), Tomáš Adámek (FBC ČPP Remedicum Ostrava), Patrik Kieler (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Radek Mandík (FbŠ Bohemians DDM Praha 7).


1. místo Lovosický rampouch 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
10.3.2012
Ročník: 2011/2012

brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Pořt Stanislav, Tremel Roman, Zdvořáček Petr
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Šredl Patrik, Štorek Vladimír




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2020
123 Muži A: VUT CESA Brno 1
Mladší žáci: Liberec
4 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost: SH Krupka
Mladší žáci: Gym. Jateční
5678910 Ženy A: SCS Sluneta
11 Muži B: SH ZŠ Rudná
Veteráni: SH Králův Dvůr
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
121314151617 Muži B: SH Krupka
Starší žáci A: Městská SH Chomutov
Dorostenky: Roudnice
18 Starší žáci B: Gym. Jateční
192021222324 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Mladší žáci: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Podbořany
Ženy A: X3M Arena Barrandov
Starší žákyně: Česká Lípa
25 Muži C: Postoloprty
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: SCS Sluneta
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Vojanova Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
262728 Muži A: MSH Vodova Brno
293031 Muži A: SCS Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Muži C: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Gym. Jateční

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SCS Sluneta
24.10.2020 20:00-22:00
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
28.10.2020 20:00-22:00

Další týmy
Ženy A
24.10.: X3M Arena Barrandov
17:00-19:00

Muži B
24.10.: SCS Sluneta
14:00-16:00

Mladší žáci
24.10.: Ústí,Teplice,Semily,Kadaň,Jirkov,Litvínov
Starší žákyně
24.10.: Česká Lípa
Přípravka
24.10.: Podbořany
Junioři
24.10.: SCS Sluneta
Mladší žáci
25.10.: Vojanova Děčín
Muži C
25.10.: Postoloprty
Mladší žáci
25.10.: Gym. Jateční
Dorost B
25.10.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
25.10.: SH ZŠ Nehvizdy
17:00-19:00

Dorost
25.10.: SCS Sluneta
Junioři
25.10.: SCS Sluneta

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub