Tréninky


Sportcentrum SLUNETA
Aktualizace: 15.8.2020

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Muži A 19:00 - 20:30
Pondělí Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Pondělí Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Pondělí Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Úterý Mladší žáci 16:30 - 18:00
Středa Junioři 19:00 - 20:30 s Dor
Středa Dorost 19:00 - 20:30 s Jun
Středa Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Středa Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Středa Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Čtvrtek Muži A 20:00 - 21:30
Pátek Mladší žáci 15:00 - 16:30
Pátek Muži A 18:00 - 19:30



Gymnázium JATEČNÍ
Aktualizace: 15.8.2020

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Starší žáci A 16:00 - 17:30 hala od 16:00
Pondělí Mladší žáci 17:30 - 19:00 hala od 18:15
Pondělí Dorost B 19:00 - 20:30 hala od 19:30
Úterý Elévové 16:00 - 17:15
Úterý Dorostenky 17:15 - 18:30 s St.žákyněmi
Úterý Starší žákyně 17:15 - 18:30 s Dorkami
Úterý Ženy A 18:30 - 20:00
Středa Elévové 15:00 - 16:15
Středa Starší žáci A 16:00 - 17:30 hala od 16:15
Středa Mladší žáci 17:15 - 18:45 hala od 17:30
Středa Ženy A 18:30 - 20:00 hala od 18:45
Čtvrtek Starší žáci A 15:45 - 17:00 hala od 16:00
Čtvrtek Junioři 16:45 - 18:00 s Dor
Čtvrtek Dorost 16:45 - 18:00 s Jun
Pátek Starší žáci A 15:00 - 16:15 se SŽ B
Pátek Starší žáci B 15:00 - 16:15 se SŽ A
Pátek Brankáři 16:00 - 17:15
Pátek Ženy A 17:00 - 18:30
Pátek Junioři 18:30 - 20:00 s Dor
Pátek Dorost 18:30 - 20:00 s Jun



SOŠ Stříbrníky
Aktualizace: 15.8.2020

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Přípravka 17:00 - 18:30 s elévkami
Pondělí Elévky 17:00 - 18:30 s přípravkou
Úterý Přípravka 16:00 - 17:30 s elévkami
Úterý Elévky 16:00 - 17:30 s přípravkou
Úterý Dorost B 17:30 - 19:00 s SŽ B
Úterý Starší žáci B 17:30 - 19:00 s Dor B
Čtvrtek Dorostenky 16:15 - 17:45 s St.žákyněmi
Čtvrtek Starší žákyně 16:15 - 17:45 s Dorkami
Čtvrtek Brankáři 17:45 - 18:45
Čtvrtek Dorost B 18:45 - 20:00 s SŽ B
Čtvrtek Starší žáci B 18:45 - 20:00 s Dor B



ZŠ Stříbrnická
Aktualizace: 15.8.2020

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Čtvrtek Přípravka 16:30 - 17:45 s elévkami
Čtvrtek Elévky 16:30 - 17:45 s přípravkou
Čtvrtek Elévové 17:45 - 19:00




 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 17:30-19:30

Další týmy
Dorost
19.9.: SH Krupka
Junioři
19.9.: SH ZŠ Campanus
14:00-16:00

Muži B
19.9.: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
12:30-14:30

Junioři
20.9.: SH Milevsko
13:00-15:00

Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Pražák Vojtěch