Statistiky
» Junioři «
2010/2011 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kopecký Viktor
15
19
18
37
2
0
2
0
0
0
2.
Žaloudek Matěj
21
20
14
34
11
0
1
0
0
0
3.
Pražan Martin
19
19
12
31
8
1
1
0
2
1
4.
Jahoda Tomáš
21
15
13
28
2
2
0
0
0
0
5.
Filipec Jan
21
17
10
27
30
1
1
1
0
0
6.
Brom Tomáš
21
11
6
17
8
1
0
1
0
0
7.
Kučaba Filip
21
6
9
15
4
1
0
0
0
0
8.
Křížek Daniel
11
8
4
12
2
0
0
0
0
0
9.
Zdvořáček Martin
3
4
5
9
4
0
0
0
0
0
10.
Žilovec Martin
7
6
0
6
7
1
0
0
0
0
11.
Kreník Matouš
4
4
2
6
2
0
0
0
0
0
12.
Vyskočil Lukáš
4
2
3
5
0
0
0
0
0
0
13.
Burgr Petr
7
1
3
4
6
0
0
0
0
0
14.
Pittner Jan
8
1
1
2
0
0
0
0
0
0
15.
Terč Štěpán
16
1
1
2
6
0
0
0
0
0
16.
Černošek Martin
16
1
0
1
4
0
0
0
1
1

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Vyleťal Jiří
5
6
225
40
8
8
139
99
71.2
0
0
0
Matiscsák Ludvík
6
9
255
35
5.83
6.18
161
126
78.3
0
0
0
Kamínek Zdeněk
11
15
465
54
4.91
5.23
263
209
79.5
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
21
Počet výher
12
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
9
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
36
Celkové skóre
138 : 129
Přesilovky
39 : 38
Využití přesilovek
7 : 10
Úspěšnost přesilovek
18 %
Úspěšnost v oslabení
74 %
Počet ubráněných oslabení
27
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
5
Evidované střely
592 : 563
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
21
Průměr vstřelených branek na zápas
6.43
Úspěšnost střelby
23 %
Průměr obdržených branek za zápas
6.14
Trestné minuty celkem
96


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC CL Evans Česká Lípa
21
19
1
1
184:59
58
2.
FBC TBC 68 Ústí nad Labem
21
18
1
2
188:76
55
3.
USK Slávie Ústí nad Labem
21
12
0
9
138:131
36
4.
SK Bivoj Litvínov
21
11
0
10
132:90
33
5.
FBC Plzeň
21
8
0
13
90:110
24
6.
FbC 98 Chomutov
21
7
0
14
90:111
21
7.
1. FBC DDM Děčín 4
21
6
0
15
74:150
18
8.
TJ Jiskra Domažlice
21
2
0
19
67:236
6

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla