Statistiky
» Junioři «
2011/2012 - ostatní zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Zdvořáček Martin
4
6
2
8
0
1
0
0
0
0
2.
Filipec Jan
4
2
5
7
0
0
0
0
0
0
3.
Jahoda Tomáš
4
2
2
4
0
0
0
0
0
0
4.
Brom Tomáš
4
1
2
3
0
1
0
0
0
0
5.
Huslička Tomáš
4
2
0
2
0
0
0
0
0
0
6.
Sattler Tomáš
4
2
0
2
4
0
0
0
0
0
7.
Terč Štěpán
4
1
0
1
0
0
0
0
0
0
8.
Kučaba Filip
4
1
0
1
2
0
0
0
0
0
9.
Klupsa Tomáš
4
0
1
1
0
0
0
0
0
0
10.
Žaloudek Matěj
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Nosek Antonín
4
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Kamínek Zdeněk
2
4
80
8
4
4.5
0
x
x
1
0
0
Černý Dominik
2
4
80
6
3
3.38
0
x
x
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
4
Počet výher
2
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
2
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
6
Celkové skóre
17 : 14
Přesilovky
7 : 4
Využití přesilovek
2 : 3
Úspěšnost přesilovek
29 %
Úspěšnost v oslabení
25 %
Počet ubráněných oslabení
1
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
0 : 0
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
0
Průměr vstřelených branek na zápas
4.25
Průměr obdržených branek za zápas
3.5
Trestné minuty celkem
8


ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina