Statistiky
» Junioři «
2012/2013 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kolstrunk Jakub
24
25
19
44
4
4
1
0
0
0
2.
Brom Tomáš
18
17
25
42
2
4
0
0
0
0
3.
Kučaba Filip
24
23
17
40
8
2
0
1
0
0
4.
Štorek Vladimír
24
17
18
35
0
1
0
0
0
0
5.
Jahoda Tomáš
20
15
8
23
0
0
0
0
0
0
6.
Täuber Jaromír
22
6
8
14
8
0
0
0
0
0
7.
Kühnel Radim
18
5
7
12
14
1
0
0
0
0
8.
Sattler Tomáš
18
8
3
11
8
1
0
0
0
0
9.
Zdvořáček Petr
9
7
2
9
2
0
0
0
0
0
10.
Terč Štěpán
18
3
6
9
2
0
0
0
0
0
11.
Zdvořáček Martin
6
5
1
6
2
1
0
0
0
0
12.
Filipec Jan
3
4
0
4
0
0
0
0
0
0
13.
Tremel Roman
16
2
2
4
2
0
0
0
0
0
14.
Andrej Ivo
4
1
1
2
0
0
0
0
0
0
15.
Křížek Daniel
4
1
1
2
0
0
0
0
0
0
16.
Havlíček Patrick
8
1
0
1
2
0
0
0
0
0
17.
Chabr Štěpán
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
18.
Pavelka Vít
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Klupsa Tomáš
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Černý Dominik
11
22
495
43
3.91
3.91
231
188
81.4
0
0
0
Skala Vít
13
24
585
55
4.23
4.23
273
218
79.9
1
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
24
Počet výher
16
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
1
Počet proher
7
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
49
Celkové skóre
140 : 98
Přesilovky
40 : 39
Využití přesilovek
14 : 5
Úspěšnost přesilovek
35 %
Úspěšnost v oslabení
87 %
Počet ubráněných oslabení
25
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
1
Evidované střely
649 : 504
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
24
Průměr vstřelených branek na zápas
5.83
Úspěšnost střelby
22 %
Průměr obdržených branek za zápas
4.08
Trestné minuty celkem
56


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
FbC 98 Chomutov
24
19
2
3
145:79
59
2.
FBC Autodrom Česká Lípa
24
18
2
4
182:104
56
3.
USK-FbC Slávie Ústí nad Labem
24
16
1
7
139:102
49
4.
FB Hurrican Karlovy Vary
24
9
1
14
126:124
28
5.
FBC Plzeň
24
8
2
14
126:150
26
6.
1. FBC DDM Děčín 4
24
5
1
18
110:201
16
7.
Slavia VŠ Plzeň
24
4
1
19
79:147
13

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Lovosice
Elévové: Děčín
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Junioři
17.1.: Sparta
Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla