Statistiky
» Junioři «
2014/2015 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Krbec Mikuláš
22
26
30
56
10
1
0
0
2
0
2.
Kolstrunk Jakub
27
30
21
51
16
5
3
0
2
2
3.
Štorek Vladimír
26
21
9
30
2
3
0
0
1
0
4.
Novák Josef
27
15
14
29
10
2
0
0
0
0
5.
Täuber Lukáš
27
15
10
25
10
2
0
1
0
0
6.
Semerád Vojtěch
24
11
11
22
4
1
0
0
0
0
7.
Sattler Tomáš
26
13
4
17
12
4
0
1
0
0
8.
Kühnel Radim
26
7
9
16
22
1
0
1
0
0
9.
Kužel Radek
27
7
4
11
8
0
0
0
0
0
10.
Šafařovský Jiří
27
7
3
10
4
0
0
0
0
0
11.
Pavelka Vít
26
2
8
10
12
0
0
0
0
0
12.
Mareš Jaroslav
27
5
3
8
12
0
0
0
0
0
13.
Pazderka Václav
27
4
1
5
2
0
0
0
0
0
14.
Günther Jiří
11
2
3
5
2
0
0
1
0
0
15.
Neruda Michal
21
1
1
2
2
0
0
0
0
0
16.
Stibor Adam
23
1
1
2
2
0
0
0
0
0
17.
Myslivec Karel
10
0
2
2
2
0
0
0
0
0
18.
Šredl Patrik
11
0
1
1
2
0
0
0
0
0
19.
Havlíček Patrick
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Klepetko Petr
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Holub Michal
1
5
9
2
2
7
5
71.4
0
0
0
Netopilík Marek
12
21
638
64
5.33
323
259
80.2
0
0
0
Skala Vít
18
27
983
103
5.72
475
372
78.3
0
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
27
Počet výher
12
- z toho v prodloužení
1
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet remíz
0
Počet proher
15
- z toho v prodloužení
2
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet bodů
36
Celkové skóre
167 : 169
Přesilovky
62 : 64
Využití přesilovek
19 : 16
Úspěšnost přesilovek
31 %
Úspěšnost v oslabení
75 %
Počet ubráněných oslabení
50
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
3
Evidované střely
862 : 805
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
27
Průměr vstřelených branek na zápas
6.19
Úspěšnost střelby
19 %
Průměr obdržených branek za zápas
6.26
Trestné minuty celkem
134


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
FbŠ Bohemians DDM Praha
22
17
1
2
2
191:111
55
6b 20:10
2.
1. SC Vítkovice Oxdog
22
17
2
0
3
174:118
55
0b 10:20
3.
Tatran Omlux Střešovice
22
17
0
0
5
176:120
51
4.
AC Sparta Praha
22
11
2
1
8
128:141
38
5.
Technology Florbal MB
22
9
3
1
9
134:142
34
6.
Florbal Ústí
22
10
0
2
10
140:137
32
7.
Florbal Primátor Náchod
22
8
2
2
10
121:140
30
8.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
22
9
0
2
11
130:133
29
9.
itelligence Bulldogs Brno
22
8
1
1
12
121:139
27
10.
TJ JM FAT PIPE Chodov
22
5
4
1
12
102:109
24
11.
FBC Liberec
22
4
0
1
17
115:169
13
12.
Florbal Torpedo Havířov
22
2
0
2
18
102:175
8

» » Konečná tabulka: Čtvrtfinále Play-off G2 ligy
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
1. SC Vítkovice Oxdog
5
3
0
2
0
35:27
11
2.
Florbal Ústí
5
0
2
0
3
27:35
4

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina