Statistiky
» Junioři «
2016/2017 - ligové zápasy
» » Tabulka základní části:


» » Předkolo G2 ligy
 
Florbal Ústí - FbC Hradec Králové  série 2:0
 

Florbal Ústí
VS

FbC Hradec Králové
13:4
(6:4,5:1,2:2)

FbC Hradec Králové
VS

Florbal Ústí
2:3 PP
(0:1,1:0,1:1,0:1)

» » Čtvrtfinále G2 ligy
 
Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV  série 2:3
 

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
VS

Florbal Ústí
5:4
(1:2,3:1,1:1)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
VS

Florbal Ústí
6:3
(1:2,1:1,4:0)

Florbal Ústí
VS

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
4:3
(2:1,0:1,2:1)

Florbal Ústí
VS

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
9:3
(3:0,6:1,0:2)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
VS

Florbal Ústí
9:6
(3:3,1:3,5:0)

» » Tabulka hráčů:




ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Lovosice
Elévové: Děčín
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Junioři
17.1.: Sparta
Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla