Statistiky
» Mladší žáci «
2009/2010 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kolstrunk Jakub
24
28
36
64
4
3
0
0
0
0
2.
Štorek Vladimír
24
26
19
45
0
3
0
0
0
0
3.
Kühnel Radim
21
33
11
44
6
1
1
0
0
0
4.
Sattler Tomáš
24
32
8
40
0
0
2
0
0
0
5.
Klupsa Tomáš
12
9
7
16
0
0
0
0
0
0
6.
Černohouz Štěpán
17
10
5
15
4
4
0
0
0
0
7.
Straka Marek
12
8
6
14
0
1
0
0
0
0
8.
Tremel Roman
12
8
3
11
2
0
0
0
0
0
9.
Lenc Ondřej
18
6
4
10
0
0
0
0
0
0
10.
Krbec Mikuláš
9
4
5
9
0
0
0
0
0
0
11.
Vojtíšek Jakub
16
3
4
7
4
0
0
0
0
0
12.
Hajas Jakub
12
0
6
6
0
0
0
0
0
0
13.
Havlíček Patrick
20
0
5
5
4
0
0
0
0
0
14.
Zdvořáček Petr
13
1
3
4
0
0
0
0
1
1
15.
Holub Michal
9
1
3
4
2
0
0
0
0
0
16.
Jahoda Pavel
6
3
0
3
0
0
0
0
0
0
17.
Žaloudek Jan
18
2
1
3
2
0
0
0
0
0
18.
Mareš Jaroslav
15
1
2
3
0
0
0
0
0
0
19.
Holub Jiří
18
1
0
1
0
0
0
0
0
0
20.
Manycz Daniel
3
1
0
1
0
0
0
0
0
0
21.
Schneider Filip
6
0
1
1
0
0
0
0
0
0
22.
Novotný Lukáš
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Novotný Marek
9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Novotný Marek
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Straněk Jiří
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Kubánek Jakub
9
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Holub Michal
2
3
40
3
1.5
1.5
27
24
88.9
1
0
0
Dvořák Jan
12
15
249
21
1.75
1.69
143
122
85.3
2
0
0
Skala Vít
17
21
431
28
1.65
1.3
222
194
87.4
5
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
24
Počet výher
23
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
1
Počet proher
0
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
70
Celkové skóre
183 : 52
Přesilovky
18 : 15
Využití přesilovek
12 : 0
Úspěšnost přesilovek
67 %
Úspěšnost v oslabení
100 %
Počet ubráněných oslabení
12
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
3
Evidované střely
653 : 392
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
24
Průměr vstřelených branek na zápas
7.38
Úspěšnost střelby
28 %
Průměr obdržených branek za zápas
2.17
Trestné minuty celkem
30


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
USK Slávie Ústí nad Labem
24
23
1
0
183:52
70
2.
FBC Vipers 16. ZŠ Most
24
18
2
4
151:70
56
3.
FbC 98 DDM Chomutov
24
13
0
11
133:100
39
4.
Mocní Tuleni ZŠ Podbořany Husova
24
12
1
11
131:114
37
5.
FbC Victoria Ústí nad Labem
24
10
1
13
74:97
31
6.
TJ Lovochemie Lovosice LFP
24
8
4
12
102:118
28
7.
FBC Kadaň
24
8
2
14
134:163
26
8.
SK Bivoj Litvínov
24
7
0
17
95:164
21
9.
TJ Lokomotiva Louny
24
3
1
20
76:201
10

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Za 3 dny slaví narozeniny
Zápotocký Daniel