Statistiky
» Muži A «
2012/2013 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Stummer David
24
29
17
46
4
13
0
0
0
0
2.
Vojta Marek
24
13
22
35
4
4
0
0
0
0
3.
Smištík Marek
19
18
14
32
8
0
0
0
0
0
4.
Nergl Leoš
24
16
16
32
10
3
2
0
1
1
5.
Brom Tomáš
22
15
16
31
8
4
0
0
0
0
6.
Koník Jakub
23
19
11
30
8
4
1
0
0
0
7.
Grosse Jindřich
24
10
16
26
4
2
0
0
0
0
8.
Tržil Dan
21
14
11
25
14
0
0
0
1
1
9.
Nikolič Hynek
19
15
9
24
4
1
0
0
0
0
10.
Svoboda Ladislav
22
11
6
17
2
3
0
0
0
0
11.
Klobása Ondřej
22
6
9
15
2
0
0
0
0
0
12.
Žaloudek Matěj
20
8
6
14
8
0
0
0
0
0
13.
Kreník Matouš
16
7
6
13
2
0
0
0
1
1
14.
Huslička Tomáš
18
7
3
10
4
0
0
0
0
0
15.
Filipec Jan
4
4
5
9
0
0
0
0
0
0
16.
Glatz Michal
21
0
9
9
12
0
0
0
0
0
17.
Bečvář Jaroslav
6
2
4
6
2
0
0
0
0
0
18.
Jiránek Kamil
15
2
4
6
2
0
0
0
0
0
19.
Kučaba Filip
13
3
1
4
4
0
0
0
0
0
20.
Jahoda Tomáš
11
3
0
3
2
0
0
0
0
0
21.
Täuber Jaromír
14
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Štefec Pavel
3
9
180
14
4.67
4.67
91
77
84.6
0
0
0
Černý Dominik
5
16
170
7
1.4
2.47
65
58
89.2
2
0
0
Hlava Tomáš
19
23
1109
70
3.68
3.79
433
363
83.8
2
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
24
Počet výher
23
- z toho v prodloužení
3
- z toho na samostatné nájezdy
2
Počet remíz
0
Počet proher
1
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
69
Celkové skóre
204 : 91
Přesilovky
69 : 51
Využití přesilovek
34 : 9
Úspěšnost přesilovek
49 %
Úspěšnost v oslabení
82 %
Počet ubráněných oslabení
42
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
3
Evidované střely
1017 : 589
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
24
Průměr vstřelených branek na zápas
8.42
Úspěšnost střelby
20 %
Průměr obdržených branek za zápas
3.79
Trestné minuty celkem
106


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
USK-FbC Slávie Ústí nad Labem
22
18
3
0
1
193:84
60
postup
2.
FBC Plzeň
22
16
0
3
3
189:103
51
3.
FBC DDM Kadaň
22
16
1
1
4
190:105
51
4.
1. FbK Jablonec n.N. A
22
13
2
0
7
169:126
43
5.
FB Hurrican Karlovy Vary
22
13
1
1
7
125:120
42
6.
FbC 98 Chomutov
22
12
0
1
9
150:135
37
7.
Fbc Most 2010
22
8
1
0
13
139:154
26
8.
ASK Lovosice - LFP A
22
7
1
2
12
135:166
25
9.
1. FBC DDM Děčín 4
22
6
2
0
14
136:173
22
10.
FbC Sokol Rokycany
22
5
0
2
15
100:159
17
11.
TJ Baník Sokolov
22
5
0
1
16
133:194
16
12.
FLK TJ Slavoj Tachov
22
1
1
1
19
94:234
6

» » Konečná tabulka: 1.kolo play-up
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
USK-FbC Slávie Ústí nad Labem
2
1
1
0
0
11:8
5
postup
2.
FBC Start98
2
0
0
1
1
8:11
1

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan