Statistiky
» Muži A «
2013/2014 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Koník Jakub
25
21
11
32
12
0
2
0
0
0
2.
Brom Tomáš
26
14
17
31
6
1
0
0
0
0
3.
Grosse Jindřich
26
6
16
22
21
0
0
0
0
0
4.
Filipec Jan
26
12
8
20
10
0
0
0
0
0
5.
Bečvář Jaroslav
19
9
10
19
14
0
1
0
0
0
6.
Nergl Leoš
26
12
6
18
16
0
0
0
1
1
7.
Procházka David
25
9
8
17
8
0
0
0
0
0
8.
Horák Jiří
23
9
6
15
12
3
0
0
0
0
9.
Mareš Jiří
15
5
9
14
6
1
0
0
0
0
10.
Stummer David
24
5
9
14
10
2
0
0
0
0
11.
Vojta Marek
21
6
6
12
6
1
0
0
0
0
12.
Kučaba Filip
21
9
2
11
4
2
0
0
0
0
13.
Svoboda Ladislav
26
8
3
11
5
1
0
0
0
0
14.
Nikolič Hynek
18
6
4
10
6
0
1
0
0
0
15.
Glatz Michal
25
5
5
10
12
0
0
0
0
0
16.
Tržil Dan
8
3
2
5
4
0
0
0
0
0
17.
Vondráček Petr
20
2
1
3
2
0
0
0
0
0
18.
Jiránek Kamil
25
1
2
3
6
0
0
0
0
0
19.
Žaloudek Matěj
10
1
1
2
2
0
0
0
0
0
20.
Huslička Tomáš
11
1
0
1
8
0
0
0
0
0
21.
Sattler Tomáš
12
0
1
1
2
0
0
0
0
0
22.
Vopelák Vilém
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Škvára Vít
8
0
0
0
4
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Hlava Tomáš
9
26
527
48
5.33
5.46
248
200
80.6
0
0
2
Stránský Milan
18
26
1047
87
4.83
4.99
556
469
84.4
0
3
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
26
Počet výher
14
- z toho v prodloužení
2
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
12
- z toho v prodloužení
2
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet bodů
42
Celkové skóre
146 : 135
Přesilovky
51 : 83
Využití přesilovek
11 : 17
Úspěšnost přesilovek
22 %
Úspěšnost v oslabení
80 %
Počet ubráněných oslabení
66
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
4
Evidované střely
773 : 804
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
26
Průměr vstřelených branek na zápas
5.54
Úspěšnost střelby
19 %
Průměr obdržených branek za zápas
5.19
Trestné minuty celkem
178


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC BRZDY CZ Česká Lípa
22
14
2
2
4
138:86
48
2.
FBŠ Hattrick Brno
22
14
1
3
4
145:102
47
3.
SK Bivoj Litvínov
22
13
2
3
4
147:118
46
4.
TJ X3M Sokol Královské Vinohrady
22
12
2
2
6
153:110
42
5.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22
11
2
4
5
143:109
41
6.
Florbal Ústí
22
11
2
2
7
131:113
39
7.
FbK Svitavy
22
8
4
1
9
133:138
33
8.
1. FBK Rožnov p/R
22
10
1
0
11
120:136
32
9.
FBC Vikings Kopřivnice
22
4
4
0
14
100:136
20
10.
FBC Start98
22
5
2
1
14
94:135
20
11.
Spartak Pelhřimov
22
4
2
1
13
100:138
19
12.
Paskov Saurians
22
1
1
4
16
78:171
9

» » Play-off - osmifinále
 
FBŠ Hattrick Brno - Florbal Ústí  série 3:1
 

FBŠ Hattrick Brno
VS

Florbal Ústí
3:5
(0:2, 2:1, 1:2)

FBŠ Hattrick Brno
VS

Florbal Ústí
11:3
(5:0, 3:0, 3:3)

Florbal Ústí
VS

FBŠ Hattrick Brno
3:6
(2:2, 1:0, 0:4)

Florbal Ústí
VS

FBŠ Hattrick Brno
4:5
(1:1, 2:1, 1:3)

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan