Statistiky
» Muži A «
2014/2015 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kopecký Viktor
26
38
37
75
14
9
0
0
0
0
2.
Kolstrunk Jakub
24
20
16
36
4
3
1
0
0
0
3.
Brom Tomáš
17
20
15
35
8
7
2
1
0
0
4.
Grosse Jindřich
27
5
10
15
6
1
0
0
0
0
5.
Nikolič Hynek
25
10
4
14
8
0
0
0
0
0
6.
Vojta Marek
26
4
10
14
11
1
1
0
0
0
7.
Stummer David
24
9
4
13
12
1
0
0
1
1
8.
Filipec Jan
18
8
5
13
15
0
0
0
0
0
9.
Svoboda Ladislav
27
4
9
13
2
1
0
0
0
0
10.
Huslička Tomáš
23
6
5
11
6
0
0
1
0
0
11.
Kučaba Filip
25
8
2
10
8
0
0
0
0
0
12.
Horák Jiří
22
2
7
9
12
0
0
0
0
0
13.
Mareš Jiří
9
7
1
8
6
0
0
1
0
0
14.
Glatz Michal
27
3
3
6
0
0
0
0
0
0
15.
Kužel Radek
17
3
2
5
2
0
0
0
0
0
16.
Procházka David
10
3
1
4
4
0
0
0
0
0
17.
Koník Jakub
8
2
2
4
5
0
0
0
0
0
18.
Nergl Leoš
9
0
1
1
4
0
0
0
0
0
19.
Pavelka Vít
13
0
1
1
4
0
0
0
0
0
20.
Kopta Petr
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
Sattler Tomáš
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
22.
Štorek Vladimír
14
0
0
0
2
0
0
0
0
0
23.
Bečvář Jaroslav
1
0
0
0
4
0
0
0
0
0
24.
Kühnel Radim
7
0
0
0
6
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Stránský Milan
11
27
642
52
4.73
320
268
83.8
0
0
0
Hlava Tomáš
17
27
988
67
3.94
474
407
85.9
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
27
Počet výher
16
- z toho v prodloužení
2
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet remíz
0
Počet proher
11
- z toho v prodloužení
1
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet bodů
48
Celkové skóre
153 : 119
Přesilovky
59 : 59
Využití přesilovek
23 : 24
Úspěšnost přesilovek
39 %
Úspěšnost v oslabení
59 %
Počet ubráněných oslabení
36
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
3
Počet vstřelených gólů v oslabení
4
Evidované střely
786 : 794
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
27
Průměr vstřelených branek na zápas
5.63
Úspěšnost střelby
19 %
Průměr obdržených branek za zápas
4.41
Trestné minuty celkem
143


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC BRZDY CZ Česká Lípa
22
14
1
3
4
145:99
47
6b 24:10
2.
SK Bivoj Litvínov
22
13
3
2
4
167:127
47
0b 10:24
3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22
14
0
3
5
152:108
45
4.
FBC Start98
22
12
1
2
7
131:112
40
6b 13:9
5.
Florbal Ústí
22
12
2
0
8
134:107
40
0b 9:13
6.
FBC Kladno
22
11
2
1
8
107:100
38
7.
1. FBK Rožnov p/R
22
10
2
1
9
144:142
35
8.
FBŠ Hattrick Brno
22
9
1
3
9
116:121
32
9.
FbK Svitavy
22
6
3
3
10
114:130
27
10.
BLACK ANGELS
22
6
2
2
12
115:145
24
11.
Spartak Pelhřimov
22
2
2
1
17
78:160
11
12.
S.K. P.E.M.A. Opava
22
2
2
0
18
111:163
10

» » Čtvrtfinále Play-off 1. ligy
 
FBC Start98 - Florbal Ústí  série 3:2
 

FBC Start98
VS

Florbal Ústí
7:5
(2:2;3:1;2:2)

FBC Start98
VS

Florbal Ústí
6:5 PP
(0:3,2:1,3:1,1:0)

Florbal Ústí
VS

FBC Start98
5:4
(1:0;2:2;2:2)

Florbal Ústí
VS

FBC Start98
3:2
(0:0, 1:1, 2:1)

FBC Start98
VS

Florbal Ústí
2:1 SN
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0)

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan