Statistiky
» Muži A «
2015/2016 - ligové zápasy
» » Tabulka základní části:


» » Čtvrtfinále Play-off 1. ligy
 
FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Florbal Ústí  série 1:3
 

FBC PULLO TRADE Česká Lípa
VS

Florbal Ústí
4:9
(0:1, 2:4;2:4)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa
VS

Florbal Ústí
3:4 SN
(0:1,1:1,2:1,0:0)

Florbal Ústí
VS

FBC PULLO TRADE Česká Lípa
4:10
(1:4,2:2,1:4)

Florbal Ústí
VS

FBC PULLO TRADE Česká Lípa
6:5 PP
(1:1;4:0;0.4;1:0)

» » Semitfinále Play-off 1. ligy
 
FBC Liberec - Florbal Ústí  série 3:0
 

FBC Liberec
VS

Florbal Ústí
11:6
(2:2, 6:2, 3:2)

FBC Liberec
VS

Florbal Ústí
6:5 PP
(4:2, 1.1, 0:2, 1:0)

Florbal Ústí
VS

FBC Liberec
6:7 PP
(2:1, 4:3, 0:2, 0:1)

» » Tabulka hráčů:




ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan