Statistiky
» Muži B «
2012/2013 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kopta Petr
16
21
15
36
4
3
0
0
0
0
2.
Andrej Ivo
12
18
4
22
2
1
0
0
0
0
3.
Chabr Štěpán
12
6
12
18
2
0
0
0
0
0
4.
Mareš Jiří
6
8
8
16
0
0
0
0
0
0
5.
Votruba Petr
16
3
6
9
6
0
0
0
0
0
6.
Křížek Daniel
6
5
2
7
0
0
0
0
0
0
7.
Ulrich Lukáš
12
5
1
6
2
0
0
0
0
0
8.
Novák Lukáš
10
3
2
5
2
0
0
1
0
0
9.
Hajšl Radim
14
1
3
4
4
0
0
0
0
0
10.
Olyšar Jan
5
2
1
3
0
0
0
0
0
0
11.
Jistel Tomáš
10
2
1
3
12
0
0
0
0
0
12.
Pekárek Lukáš
16
0
3
3
6
0
0
0
0
0
13.
Secký Lukáš
2
1
1
2
0
0
0
0
0
0
14.
Zoul Martin
2
0
2
2
0
0
0
0
0
0
15.
Fábry Jan
2
1
0
1
0
1
0
0
0
0
16.
Štesl Jiří
1
1
0
1
2
0
0
0
0
0
17.
Pohl Petr
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
18.
Hořejší Adam
12
0
1
1
2
0
0
0
0
0
19.
Andres Radek
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Kašpar Petr
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
21.
Polanský Stanislav
4
0
0
0
4
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Secký František
2
2
90
29
14.5
14.5
61
32
52.5
0
0
0
Matiscsák Ludvík
2
4
31
6
3
8.71
17
11
64.7
0
0
0
Hrstka Jan
14
14
600
90
6.43
6.75
389
299
76.9
0
2
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
16
Počet výher
6
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
1
Počet proher
9
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
19
Celkové skóre
78 : 125
Přesilovky
18 : 23
Využití přesilovek
5 : 8
Úspěšnost přesilovek
28 %
Úspěšnost v oslabení
65 %
Počet ubráněných oslabení
15
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
2
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
309 : 467
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
14
Průměr vstřelených branek na zápas
4.81
Úspěšnost střelby
21 %
Průměr obdržených branek za zápas
7.81
Trestné minuty celkem
50


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
TJ Turnov
20
18
1
1
154:67
55
2.
FBC PANTHERS LIBEREC
20
16
1
3
177:99
49
3.
SK Bivoj Litvínov Mladé Pušky B
20
11
2
7
157:101
35
4.
1. FbK Jablonec n.N. B
20
10
3
7
117:111
33
5.
Slavia TU Liberec
20
9
3
8
122:109
30
6.
FBC Spilka & Horák Česká Lípa B
20
8
4
8
145:118
28
7.
FbC-USK Ústí nad Labem
20
8
1
11
97:160
25
8.
FBC ANUS Kadaň DDM B
20
6
3
11
117:143
21
9.
FBC Teplice
20
6
1
13
105:122
19
10.
SCC SKP Semily
20
3
2
14
71:160
12
11.
TJ Lokomotiva Louny
20
3
2
15
63:135
11

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Za 3 dny slaví narozeniny
Zápotocký Daniel