Statistiky
» Muži B «
2013/2014 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Andrej Ivo
16
21
15
36
2
4
1
0
0
0
2.
Kreník Matouš
14
11
10
21
6
0
0
0
0
0
3.
Mareš Jaroslav
10
12
4
16
0
0
0
0
0
0
4.
Huslička Tomáš
6
10
5
15
2
3
0
0
0
0
5.
Klobása Ondřej
8
6
8
14
4
2
1
0
0
0
6.
Novák Lukáš
7
9
2
11
2
1
1
0
0
0
7.
Nergl Leoš
6
5
5
10
0
2
0
0
0
0
8.
Jahoda Tomáš
4
6
3
9
2
0
0
0
0
0
9.
Škvára Vít
4
3
6
9
0
0
0
0
0
0
10.
Polanský Stanislav
15
1
7
8
8
0
0
0
0
0
11.
Nikolič Hynek
2
3
3
6
0
0
0
0
0
0
12.
Vojta Marek
2
1
5
6
0
0
0
0
1
1
13.
Jistel Tomáš
6
2
3
5
4
0
0
0
1
1
14.
Terč Štěpán
8
3
1
4
2
0
0
0
0
0
15.
Bečvář Jaroslav
2
2
2
4
0
2
0
0
0
0
16.
Tržil Dan
3
2
2
4
4
1
0
0
0
0
17.
Zoul Martin
4
1
3
4
0
1
0
0
0
0
18.
Pekárek Lukáš
2
3
0
3
0
1
0
0
0
0
19.
Stummer David
2
3
0
3
0
0
1
0
0
0
20.
Chabr Štěpán
4
2
1
3
0
0
1
0
0
0
21.
Pohl Petr
4
1
2
3
2
0
0
0
0
0
22.
Žaloudek Matěj
6
1
2
3
5
0
0
0
0
0
23.
Sattler Tomáš
2
1
1
2
0
0
0
0
0
0
24.
Myslivec Václav
10
0
1
1
6
0
0
0
0
0
25.
Macek Matěj
4
0
1
1
9
0
0
0
0
0
26.
Beneš Vojtěch
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Hajšl Radim
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
28.
Křížek Daniel
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Svoboda Ladislav
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
30.
Votruba Petr
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
31.
Výrava Lukáš
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Štefec Pavel
2
4
90
9
4.5
4.5
61
52
85.2
0
0
0
Brett Adam
3
4
135
16
5.33
5.33
109
93
85.3
0
0
0
Hrstka Jan
13
15
585
57
4.38
4.38
368
311
84.5
0
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
18
Počet výher
12
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
2
Počet proher
4
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
38
Celkové skóre
109 : 82
Přesilovky
43 : 21
Využití přesilovek
17 : 4
Úspěšnost přesilovek
40 %
Úspěšnost v oslabení
81 %
Počet ubráněných oslabení
15
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
2
Počet vstřelených gólů v oslabení
5
Evidované střely
460 : 538
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
16
Průměr vstřelených branek na zápas
6.06
Úspěšnost střelby
24 %
Průměr obdržených branek za zápas
4.56
Trestné minuty celkem
58


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
SK Bivoj Litvínov Mladé Pušky B
20
14
2
4
151:100
44
postup
2.
Florbal Ústí B
20
13
2
5
132:98
41
postup
3.
1. FbK Jablonec n.N. B
20
12
1
7
154:92
37
4.
FBC Spilka & Horák Česká Lípa B
20
12
1
7
142:104
37
5.
ASK Lovosice - LFP B
20
11
2
7
137:106
35
6.
FBC Teplice
20
11
1
8
106:99
34
7.
FBC LEGNEX SSKVP
20
9
1
10
140:124
28
8.
Slavia TU Liberec
20
7
2
11
101:124
23
9.
FBC DDM Kadaň B
20
7
1
12
104:138
22
10.
Draci SFBK Frýdlant
20
5
0
15
88:169
15

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Lovosice
Elévové: Děčín
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci: Gym. Jateční
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Jaroměř  -  FbÚ
ASVA Jaroměř
30.1.2021 19:00-21:00

Další týmy
Muži B
30.1.: SCS Sluneta
13:30-15:30

Starší žáci A
30.1.: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové
30.1.: Roudnice
0:00-0:00

Junioři
30.1.: Liberec
Dorostenky
31.1.: Litvínov
0:00-0:00

Starší žákyně
31.1.: Turnov
0:00-0:00

Junioři
31.1.: Mladá Boleslav

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Baňas Martin
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina