Statistiky
» Muži B «
2014/2015 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Žaloudek Matěj
20
13
18
31
12
2
0
1
0
0
2.
Pavelka Vít
10
10
11
21
4
1
1
0
0
0
3.
Polanský Stanislav
19
13
4
17
17
0
0
0
0
0
4.
Tržil Dan
12
8
9
17
2
0
0
0
0
0
5.
Terč Štěpán
19
6
9
15
18
0
0
1
0
0
6.
Stummer David
5
8
6
14
0
1
0
0
0
0
7.
Málek Petr
17
6
3
9
0
0
0
0
1
0
8.
Andrej Ivo
11
6
2
8
2
1
0
0
0
0
9.
Kühnel Radim
4
5
3
8
0
0
0
0
0
0
10.
Sattler Tomáš
5
6
1
7
2
0
0
0
0
0
11.
Jiránek Kamil
5
4
3
7
4
0
0
0
1
1
12.
Šafařovský Jiří
6
3
4
7
4
0
0
0
0
0
13.
Škvára Vít
6
4
2
6
8
0
0
0
0
0
14.
Major Jakub
3
2
4
6
0
0
0
0
0
0
15.
Mareš Jaroslav
3
3
2
5
0
2
0
0
0
0
16.
Nikolič Hynek
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
17.
Nergl Leoš
3
3
1
4
0
1
0
0
0
0
18.
Kučaba Filip
3
2
2
4
2
0
0
0
0
0
19.
Huslička Tomáš
1
1
3
4
7
0
0
0
0
0
20.
Pohl Petr
4
3
0
3
4
0
0
0
0
0
21.
Filipec Jan
1
2
1
3
0
0
0
0
0
0
22.
Kreník Matouš
5
2
1
3
0
0
0
0
0
0
23.
Kašpar Petr
4
1
2
3
0
0
0
0
0
0
24.
Stoklasa Jan
17
1
2
3
4
0
0
0
0
0
25.
Hajšl Radim
8
0
3
3
6
0
0
0
0
0
26.
Štorek Vladimír
1
2
0
2
0
0
0
0
0
0
27.
Zoul Martin
5
2
0
2
0
0
0
0
0
0
28.
Hrstka Jan
3
1
1
2
0
0
0
0
0
0
29.
Kopta Petr
2
1
1
2
0
0
0
0
0
0
30.
Svoboda Ladislav
2
1
1
2
0
1
0
0
0
0
31.
Jistel Tomáš
8
1
1
2
16
0
0
0
0
0
32.
Svoboda František
1
0
2
2
0
0
0
0
0
0
33.
Vojta Marek
1
0
2
2
0
0
0
0
0
0
34.
Neruda Michal
2
1
0
1
0
0
0
0
0
0
35.
Kolstrunk Jakub
1
1
0
1
2
0
0
0
0
0
36.
Kubánek Jakub
2
1
0
1
2
0
0
0
0
0
37.
Brett Adam
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
38.
Grosse Jindřich
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
39.
Lenc Ondřej
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
40.
Pekárek Lukáš
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
41.
Žaloudek Jan
13
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Stránský Milan
0
1
0
0
x
0
x
x
0
0
0
Hlava Tomáš
3
3
180
18
6
94
76
80.9
0
0
0
Brett Adam
9
12
540
103
11.44
390
287
73.6
0
0
0
Hrstka Jan
10
14
606
68
6.8
296
228
77
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
22
Počet výher
8
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
14
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
1
Počet bodů
24
Celkové skóre
125 : 189
Přesilovky
85 : 58
Využití přesilovek
9 : 19
Úspěšnost přesilovek
11 %
Úspěšnost v oslabení
67 %
Počet ubráněných oslabení
40
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
1
Evidované střely
714 : 780
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
21
Průměr vstřelených branek na zápas
5.68
Úspěšnost střelby
17 %
Průměr obdržených branek za zápas
8.59
Trestné minuty celkem
116


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
Vp
Pp
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC PANTHERS LIBEREC
22
18
1
1
2
242:146
57
2.
Slávia VŠ Fat Pipe Plzeň
22
16
0
1
5
148:94
49
3.
FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
22
11
4
0
7
163:162
41
4.
FbC Sokol Rokycany
22
11
3
1
7
123:111
40
5.
SK Bivoj Litvínov B
22
12
1
0
9
173:137
38
6.
FBC Liberec B
22
9
1
1
11
133:139
30
7.
ASK Lovosice - LFP A
22
8
1
1
12
132:177
27
8.
FBŠ Kerio Plzeň
22
7
1
3
11
121:128
26
9.
TJ Jiskra Domažlice
22
7
1
2
12
111:158
25
10.
Florbal Ústí B
22
8
0
1
13
125:194
25
11.
TJ Baník Sokolov
22
7
0
1
14
140:142
22
12.
1. FBC DDM Děčín 4
22
5
0
1
16
150:173
16

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Za 3 dny slaví narozeniny
Zápotocký Daniel