Statistiky
» Starší žákyně «
2014/2015 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kočová Kateřina
22
31
6
37
0
0
0
0
0
0
2.
Poláková Eliška
22
24
4
28
0
0
0
0
0
0
3.
Janurová Eliška
22
11
17
28
0
0
0
0
0
0
4.
Vrzalová Berenika
22
13
6
19
0
0
0
0
0
0
5.
Mečířová Klára
18
12
6
18
0
0
0
0
0
0
6.
Vrzalová Eliška
22
7
7
14
0
0
0
0
0
0
7.
Kašparová Zuzana
22
9
2
11
0
0
0
0
0
0
8.
Vernerová Lucie
22
4
5
9
0
0
0
0
0
0
9.
Pribanová Johana
22
5
3
8
0
0
0
0
0
0
10.
Culková Andrea
9
2
1
3
0
0
0
0
0
0
11.
Juříčková Markéta
22
2
1
3
0
0
0
0
0
0
12.
Lachová Barbora
6
1
2
3
0
0
0
0
0
0
13.
Pilařová Natálie
5
1
0
1
0
0
0
0
0
0
14.
Katzerová Kateřina
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Nováčková Natálie
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Strnadová Viktorie
9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Šímová Kateřina
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Junková Eliška
22
22
420
116
5.27
0
x
x
4
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
22
Počet výher
9
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
2
Počet proher
11
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
29
Celkové skóre
124 : 116
Přesilovky
0 : 0
Využití přesilovek
0 : 0
Úspěšnost přesilovek
0 %
Úspěšnost v oslabení
100 %
Počet ubráněných oslabení
0
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
0 : 0
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
0
Průměr vstřelených branek na zápas
5.55
Průměr obdržených branek za zápas
5.27
Trestné minuty celkem
0


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
SK Bivojky 3.ZŠ Litvínov
24
22
2
0
216:50
63
2.
FBC Lomnice n.P.
24
14
3
7
145:116
45
3.
TJ Turnov
24
14
2
8
132:87
44
4.
FBC 98 DDM Chomutov
24
13
1
10
112:94
40
5.
FBC Liberec
24
12
2
10
147:138
33
6.
FBC Teplice
24
11
3
10
109:119
36
7.
Florbal Ústí
24
9
2
13
132:130
29
8.
FBC Česká Lípa
24
7
1
16
127:204
22
9.
SK Bivojky 3.ZŠ Litvínov B
24
6
1
17
70:154
19
10.
FBK Wings Most
24
3
1
20
56:154
10

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
Havířov
29.10.2021 19:00-21:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub