Statistiky
» Starší žáci A «
2008/2009 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Klíma Karel
29
37
38
75
19
1
1
0
1
0
2.
Kreník Matouš
32
30
26
56
8
1
1
0
0
0
3.
Filipec Jan
32
35
16
51
6
1
1
0
0
0
4.
Vondráček Petr
24
31
17
48
0
1
2
0
0
0
5.
Liebl Lukáš
26
21
18
39
2
2
0
0
0
0
6.
Žaloudek Matěj
30
16
16
32
12
0
0
0
0
0
7.
Brom Tomáš
32
11
14
25
6
0
1
0
0
0
8.
Vyskočil Lukáš
32
11
10
21
0
0
0
0
0
0
9.
Jahoda Tomáš
26
14
5
19
0
0
0
0
0
0
10.
Zdvořáček Martin
16
7
10
17
4
1
1
0
1
1
11.
Pražan Martin
17
5
8
13
18
0
1
0
0
0
12.
Rudorfer Jakub
14
6
6
12
6
0
0
0
0
0
13.
Nachmüller Jan
30
7
3
10
8
0
0
0
0
0
14.
Brabec Marek
13
1
7
8
4
0
0
0
0
0
15.
Hubka Tomáš
9
2
2
4
2
0
0
0
0
0
16.
Kopecký Viktor
4
1
3
4
0
0
0
0
0
0
17.
Boháč Petr
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Špatenka Martin
12
0
0
0
4
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Dytrt Kryštof
1
2
30
0
0
0
29
29
100
1
0
0
Huml Jiří
1
2
30
0
0
0
3
3
100
1
0
0
Rysová Karolína
1
1
30
3
3
3.9
0
x
x
0
0
0
Kamínek Zdeněk
8
20
151
18
2.25
4.65
40
22
55
1
0
0
Vyleťal Jiří
25
30
695
49
1.96
2.75
248
199
80.2
4
1
2

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
32
Počet výher
27
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
2
Počet proher
3
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
83
Celkové skóre
241 : 70
Přesilovky
33 : 46
Využití přesilovek
7 : 7
Úspěšnost přesilovek
21 %
Úspěšnost v oslabení
85 %
Počet ubráněných oslabení
27
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
5
Počet vstřelených gólů v oslabení
8
Evidované střely
457 : 320
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
17
Průměr vstřelených branek na zápas
7.34
Úspěšnost střelby
31 %
Průměr obdržených branek za zápas
2.19
Trestné minuty celkem
101


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
USK Slávie Ústí nad Labem
18
17
1
0
165:32
52
2.
FBC DDM Kadaň
18
15
0
3
124:60
45
3.
FBC Vipers 16. ZŠ Most
18
10
3
5
74:50
33
4.
TJ Lokomotiva Louny
18
9
3
6
80:75
30
5.
FbC 98 DDM Chomutov
18
7
4
7
74:78
25
6.
FbC Victoria Ústí nad Labem
18
8
1
9
73:77
25
7.
SK Bivoj Litvínov
18
8
0
10
64:66
24
8.
TJ Lovochemie DDM ELKO Lovosice
18
7
1
10
69:76
22
9.
ŠSFbK PRTY
18
2
0
16
44:146
6
10.
TJ Sokol Chomutov
18
0
1
17
32:139
1

» » Konečná tabulka: MČR - osmifinálová skupina A
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
x3m team SSK Future
3
3
0
0
21:2
9
2.
Tatran Střešovice
3
3
0
0
16:3
9
3.
FBC Liberec
4
3
0
1
11:4
9
2:0
4.
USK Slávie Ústí nad Labem
4
3
0
1
21:7
9
5:0
5.
FBC Sokol Plzeň IV
5
1
1
3
6:20
4
0:5,4:3
6.
FBC Štíři České Budějovice
5
1
0
4
8:22
3
0:2,3:4
7.
FbK Hořice
3
0
1
2
4:18
1
8.
FB Hurrican Karlovy Vary
3
0
0
3
5:16
0

» » Konečná tabulka: Finále MČR
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
x3m team SSK Future
5
5
0
0
26:13
15
3:2
2.
Tatran Střešovice
5
3
1
1
28:9
10
2:3
3.
FBC Liberec
6
3
0
3
19:17
9
4:2
4.
FBC Pepino Ostrava
6
2
1
3
20:21
7
2:4
5.
USK Slávie Ústí nad Labem
5
3
0
2
14:21
7
9b. 5:4
6.
Bulldogs Brno
5
2
0
3
16:18
6
4:5
7.
1.AC Uherský Brod
4
1
0
3
6:18
3
3:1
8.
FBC Sokol Plzeň IV
4
0
0
4
3:15
0
1:3

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Duben 2021
1234 Dorost B: Louny
5678910 Veteráni: Česká Lípa
Starší žáci A: Gym. Jateční
Elévové: Lovosice
11 Starší žáci B: Bílina
Starší žákyně: Most
121314151617 Muži C: Louny
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
18 Přípravka: Litvínov
Dorostenky: Most
19202122232425 Elévové: Štětí
2627282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
11.4.: Most
0:00-0:00

Starší žáci B
11.4.: Bílina
0:00-0:00

Mladší žáci
17.4.: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
Mladší žáci
17.4.: Gym. Jateční
Muži C
17.4.: Louny
0:00-0:00

Dorostenky
18.4.: Most
0:00-0:00

Přípravka
18.4.: Litvínov

 



 
Dnes má svátek Izabela
Zítra má svátek Julius

Za 2 dny slaví narozeniny
Černý David
Kříž Matěj
Zavadilová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Černohouz Martin