Statistiky
» Starší žáci A «
2009/2010 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Filipec Jan
27
66
39
105
4
3
4
0
0
0
2.
Jahoda Tomáš
29
34
26
60
0
0
1
1
0
0
3.
Liebl Lukáš
23
18
25
43
8
0
0
0
0
0
4.
Pražan Martin
21
17
19
36
4
1
0
0
0
0
5.
Kopecký Viktor
23
16
16
32
0
0
1
0
0
0
6.
Zdvořáček Martin
17
16
15
31
4
0
1
0
0
0
7.
Brom Tomáš
23
11
8
19
2
0
0
0
0
0
8.
Kučaba Filip
27
10
9
19
6
0
0
0
0
0
9.
Vyskočil Lukáš
15
10
5
15
0
0
0
0
0
0
10.
Strnad Michal
10
8
6
14
0
0
0
0
0
0
11.
Procházka Jan
16
6
6
12
0
0
0
0
0
0
12.
Křížek Daniel
21
5
6
11
2
0
0
0
0
0
13.
Terč Štěpán
26
7
3
10
0
0
0
0
0
0
14.
Täuber Jaromír
27
4
6
10
4
1
0
0
0
0
15.
Langer Martin
14
4
3
7
0
0
0
0
0
0
16.
Matiscsák Ludvík
5
6
0
6
2
0
0
0
0
0
17.
Kühnel Radim
3
3
2
5
2
1
0
0
0
0
18.
Burgr Petr
27
2
2
4
0
1
0
0
0
0
19.
Vondráček Petr
2
2
1
3
0
0
0
0
0
0
20.
Boháč Petr
25
1
2
3
4
0
0
0
0
0
21.
Sattler Tomáš
3
2
0
2
0
0
0
0
0
0
22.
Kolstrunk Jakub
3
1
1
2
0
0
0
0
0
0
23.
Míček Jakub
6
1
0
1
2
0
0
0
0
0
24.
Skriba Jiří
6
0
1
1
2
0
0
0
0
0
25.
Černošek Martin
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Kroupa Martin
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Pittner Jan
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
28.
Rauchfuss Jan
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Štípek Rudolf
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Lenc Ondřej
2
4
78
8
4
4
40
32
80
0
0
0
Matiscsák Ludvík
13
24
368
38
2.92
4.03
196
158
80.6
1
0
0
Kamínek Zdeněk
20
25
608
58
2.9
3.72
258
200
77.5
3
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
29
Počet výher
25
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
4
- z toho v prodloužení
1
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
75
Celkové skóre
251 : 104
Přesilovky
17 : 22
Využití přesilovek
7 : 5
Úspěšnost přesilovek
41 %
Úspěšnost v oslabení
77 %
Počet ubráněných oslabení
10
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
7
Evidované střely
772 : 494
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
25
Průměr vstřelených branek na zápas
8.62
Úspěšnost střelby
31 %
Průměr obdržených branek za zápas
3.59
Trestné minuty celkem
46


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
USK Slávie Ústí nad Labem
20
20
0
0
219:73
60
2.
FbC 98 DDM Chomutov
20
15
0
5
161:103
45
3.
FbC Victoria Ústí nad Labem
20
11
0
9
138:139
33
4.
SK Bivoj Litvínov
20
5
2
13
93:157
17
5.
FBC DDM Kadaň
20
5
1
14
104:165
16
6.
TJ Lokomotiva Louny
20
2
1
17
77:155
7

» » Konečná tabulka: MČR - osmifinálová skupina A
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
x3m team SSK Future
3
3
0
0
22:6
9
2.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
3
3
0
0
20:9
9
3.
USK Slávie Ústí nad Labem
4
3
0
1
15:11
9
4:3
4.
FB Hurrican Karlovy Vary
4
2
0
2
12:15
6
3:2
5.
Floorball club Liberec
5
4
0
2
20:17
9
2:3,4:3
6.
CSP Hradec Králové
5
1
0
5
14:21
3
3:4, 3:4
7.
FBC Sokol Plzeň IV
3
0
0
3
8:17
0
8.
FBC Štíři České Budějovice
3
0
0
3
4:19
0

» » Konečná tabulka: Finále MČR
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
x3m team SSK Future
5
4
1
0
29:8
13
3:1
2.
Bulldogs Brno
5
4
0
1
24:9
12
1:3
3.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
6
4
0
1
27:16
12
4:3
4.
Torpedo Havířov
6
3
1
2
20:15
10
3:4
5.
USK Slávie Ústí nad Labem
5
2
0
3
17:20
6
3:1
6.
FB Hurrican Karlovy Vary
5
1
0
4
8:28
3
1:3
7.
Floorball club Liberec
4
1
0
3
8:17
3
4:1
8.
FbK Hořice
4
0
0
4
10:30
0
1:4

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Duben 2021
1234 Dorost B: Louny
5678910 Veteráni: Česká Lípa
Starší žáci A: Gym. Jateční
Elévové: Lovosice
11 Starší žáci B: Bílina
Starší žákyně: Most
121314151617 Muži C: Louny
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
18 Přípravka: Litvínov
Dorostenky: Most
19202122232425 Elévové: Štětí
2627282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
11.4.: Most
0:00-0:00

Starší žáci B
11.4.: Bílina
0:00-0:00

Mladší žáci
17.4.: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
Mladší žáci
17.4.: Gym. Jateční
Muži C
17.4.: Louny
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Izabela
Zítra má svátek Julius

Za 2 dny slaví narozeniny
Černý David
Kříž Matěj
Zavadilová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Černohouz Martin