Statistiky
» Starší žáci B «
2013/2014 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Válek Vojtěch
16
20
12
32
0
0
0
0
0
0
2.
Semerád Dan
16
21
6
27
0
1
0
0
0
0
3.
Kawulok Ondřej
18
12
10
22
0
2
0
0
0
0
4.
Fořt Miroslav
12
15
6
21
0
0
0
0
1
1
5.
Poloprutský Aleš
16
13
4
17
2
0
0
0
0
0
6.
Tůma Martin
18
8
5
13
0
0
0
0
0
0
7.
Gebert Michal
14
5
6
11
0
2
0
0
0
0
8.
Bárta Jan
8
1
8
9
0
0
0
0
1
0
9.
Stejskal Martin
15
2
5
7
0
0
0
0
0
0
10.
Weber Adam
6
6
0
6
0
0
0
0
0
0
11.
Lipert Otto
14
3
3
6
2
0
0
0
0
0
12.
Prokop Marek
8
2
4
6
2
1
0
0
0
0
13.
Jireček Oldřich
6
3
2
5
0
0
1
0
0
0
14.
Štěrba Pavel
16
2
3
5
0
0
0
0
0
0
15.
Dvořák Libor
4
2
3
5
2
0
0
0
0
0
16.
Dobrovolný Ondřej
20
3
1
4
0
0
0
0
0
0
17.
Štorek Vojtěch
10
1
3
4
2
0
0
0
0
0
18.
Soukup Tomáš
4
3
0
3
0
1
0
0
0
0
19.
Beneš Dominik
4
1
2
3
0
0
0
0
0
0
20.
Kašparová Zuzana
4
2
0
2
0
0
0
0
0
0
21.
Kočová Kateřina
12
1
1
2
2
0
0
0
0
0
22.
Myslivec Karel
2
1
1
2
2
0
0
0
0
0
23.
Matějka Filip
2
1
0
1
0
0
0
0
0
0
24.
Vítek Pavel
4
1
0
1
0
0
0
0
0
0
25.
Bradáč Vít
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
26.
Klepetko Pavel
4
0
1
1
0
0
0
0
0
0
27.
Riegert Karel
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
28.
Šutka Josef
6
0
1
1
0
0
0
0
0
0
29.
Herzina Dominik
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
30.
Kapr Lukáš
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
31.
Popp Lukáš
2
0
0
0
0
0
0
0
1
0
32.
Souček Matěj
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Černý Marek
1
1
16
1
1
2.44
10
9
90
0
0
0
Budín Jan
1
2
30
7
7
9.1
24
17
70.8
0
0
0
Hofman David
1
1
16
2
2
4.88
6
4
66.7
0
0
0
Sauerstein Jan
2
4
60
7
3.5
4.55
42
35
83.3
0
0
0
Hrabě Dominik
3
4
60
6
2
3.9
31
25
80.6
2
0
0
Kvapil Karel
4
8
120
10
2.5
3.25
78
68
87.2
0
0
0
Kamínek Filip
10
16
300
24
2.4
3.12
212
188
88.7
1
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
20
Počet výher
17
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
0
Počet proher
3
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
51
Celkové skóre
130 : 57
Přesilovky
20 : 7
Využití přesilovek
7 : 1
Úspěšnost přesilovek
35 %
Úspěšnost v oslabení
86 %
Počet ubráněných oslabení
6
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
2
Počet vstřelených gólů v oslabení
1
Evidované střely
509 : 403
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
20
Průměr vstřelených branek na zápas
6.45
Úspěšnost střelby
26 %
Průměr obdržených branek za zápas
2.85
Trestné minuty celkem
14


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa D
20
18
1
1
156:37
55
2.
Florbal Ústí B
20
17
0
3
127:51
51
3.
FBC ZŠ Kam. Šenov Česká Lípa C
20
16
0
4
134:66
48
4.
SK Bivoj Litvínov Black B
20
12
1
7
122:89
37
postup
5.
FBC Vipers Most
20
10
3
7
121:91
33
postup
6.
FbC 98 DDM Chomutov B
20
7
4
9
85:111
25
7.
SK Bivoj Litvínov Yellow
20
6
2
12
84:111
20
8.
FBC Teplice
20
6
2
12
61:94
20
9.
FBC Liberec B
20
3
5
12
91:138
14
10.
Jazzmani Žatec
20
3
2
15
52:166
11
11.
TJ Sokol Chomutov
20
2
0
18
57:136
6

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Dorost B
6.3.: Most
0:00-0:00

Přípravka
6.3.: Chomutov
0:00-0:00

Starší žáci B
7.3.: Louny
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Kamil
Zítra má svátek Stela

Včera slavil(a) narozeniny
Franek Lukáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš